Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Aparat do 200 zł? :D

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 anakin-sw

anakin-sw

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 183 Postów:

Napisany 26 kwiecień 2006 - 20:41

Mama zlecila mi bojowe zadanie: znajdz mi aparat za 200zł :D. Chcialbym zebyscie mi pomogli w wyborze. Ma to byc aparat cyfrowy, najlepiej kupiony na allegro. http://www.allegro.p...=&a_text_f38_1= . Mam nadzieje ze oszczedzicie sobie komentarzy typu ze to zlom bo ja wiem ze to zlom :D To ma byc aparat "od tak", nie do zadnego pro fotografowania tylko zeby mozna bylo zrobic zwykle zdjecie jak sie nadazy okazja. (Moja mama nie widzi nawet roznicy w zdjeciu robionym zwyklym aparatem a profesjonalnym aparatem cyfrowym za kilka tysiecy zlotych). Jest tam kilka tych aparacikow. Znajdzcie cos "w miare", please :D Pozdrawiam.
Legends may sleep, but they never die...
obrazek edytowany przez moderatora. Quadro

------------------------------------------------------------------------
AMD 64 Sempron 3000+
Galaxy GF6200A
GIGABYE K8Triton
512 MB RAM
HDD 60 GB
Lite ON Show DVD-R +/-

#2 faraon1122

faraon1122

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 26 kwiecień 2006 - 21:02

Tutaj znajdziesz aparaty:
Link usnięty

#3 dzooma

dzooma

;]

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1915 Postów:

Napisany 27 kwiecień 2006 - 13:04

dajta temu faraonowi bana... zobaczicie co w tym linku ;/

edit:
co do aparatu to to zrobi może jakieś zdjęcie :D
http://www.allegro.p...osmart_318.html
Portfolio Blog Mniej oficjalna galeria - dzooma.digart.pl - Miasto dzooma2.digart.pl - landszafty.
Home:Core Duo E2140, 2x1gb ram ddr2 kingmax CL5 800, Asus GF7600GS Silent + Samsung 173 P+ @ DVI, DVDrw LG,WDC 80GB ATA, Chieftec 450W, Logitech UltraX, Logitech mx610, // Powered by Gigabyte N650SLI-DS4
Photo:D80 + MB-D80 + N 18-70 + 50 1.8

#4 maciejsony

maciejsony

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 03 maj 2006 - 09:19

Rozglądnij sie za jakims kodakiem. Sam mam Kodaka cx 7300 i jestem z niego bardzo zadowolony. Pomimo, ze nie ma trybu makro (z bliska) i zoomu optycznego (jest cyfrowy 3x) to zdjęcia i tak wychodza super. Co prawda za mojego dałem "troche" wiecej niz 200 PLN, ale jak wiadomo ceny "idą" w dół i zapewne za te pieniazki dostaniesz juz jakas maszyne dla mamy.

LINK DO STRONY ALLEGRO Z KODAKAMI DO 200 ZŁ

#5 picek87

picek87

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 21 czerwiec 2006 - 14:36

witaj ja mam do sprzedania Trust 910z za 260 złotych jakbyś chciał to się odezwij. Pozdrawiam

#6 gumbi79

gumbi79

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 21 czerwiec 2006 - 16:16

witaj ja mam do sprzedania Trust 910z za 260 złotych jakbyś chciał to się odezwij. Pozdrawiam

<{POST_SNAPBACK}>

Oj. 8| Z ta ceną to chyba przeginasz....
Młodszy brygadzista

#7 jacob1

jacob1

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 63 Postów:

Napisany 24 lipiec 2006 - 16:26

może lepiej coś używanego? Albo przekonaj mam na conajmnie jeszcze 100 zł na najgorszego kodaka
*Celeron 1200 Mhz+ jakaś płyta+2x128 MB SDRAN Kingston+ GeFroce 2MX 100/200 32 MB+HDD Western Digital 40 GB+ Toshiba ODD DVD SDR5272+ LG GDR8163B+ Avacs SoundmanMax
*Canon Powershot A520
Dodaj obrazek Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#8 asgoth

asgoth

Nikonmaniac

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2056 Postów:

Napisany 24 lipiec 2006 - 23:18

Witam, wszelkie wynalazki typu trust, pentagram i inne odradzam. HP też jest raczej kiepskim pomysłem. Używaney kodak będzie lepszym wyjściem.
Pozdrawiam
...............................................................
W związku z §5 regulaminu nie liczcie na szczególowe odpowiedzi z mojej strony ;)

#9 TWDonald

TWDonald

_

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13886 Postów:

Napisany 25 lipiec 2006 - 07:56

Witam, wszelkie wynalazki typu trust, pentagram i inne odradzam. HP też jest  raczej kiepskim pomysłem. Używaney kodak będzie lepszym wyjściem.
Pozdrawiam

<{POST_SNAPBACK}>

Używałem kiedyś HP, nawet dwa aparaty i byłem z nich zadowolony. Dlaczego odradzasz Pentagram? Firma nie ma za dużego doświadczenia w fotografii, ale jakoś sobie radzi i wprowadza coraz to lepsze aparaty :) (starsze modele może i były kiepskie)

Nie kupuj tylko żadnego noname, omijaj nieznane firmy, nie patrz na zoom cyfrowy oraz interpolowaną, to wszystko lepiej zrobisz na komputerze, a w tanim aparacie jeszcze pogorszy zdjęcie.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników