Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

System Windows 2000 zwrócił kod błędu = 87

• Please log in to reply
7 replies to this topic

• Goście

Napisany 10 kwiecień 2006 - 22:02

pozwole sobie skopiować post z problemem opisanym w innym temacie dlatego że ten problem przerodził się w całkowicie odrebny.

Generalnie problem mój polegał na tym że nie mogłem zainstalować ffdshow.Okazało sie ze brakowało mi pliku msvcr70.dll potrzebnego do poprawnej instalacji. OK. sciagnalem.dodałem do folderu system32. Zainstalowałem potem bez problemu ffdshow. Świetnie.Instaluje następnie subedit, otwieram film...nie otwieram bo system tworzy dziennik błędów i wysypuje mi sie subedit. Sytuacja sie powtarza. Wywalam subedit. Instaluje AllPlayer, otwieram film....nie otwieram bo program wygenerował błedy i tworzony jest dziennik błedów.
Dodatkowo dostałem komunikat:
>>Błąd krytyczny programu DrWatson.Program Dr.watson nie mógł dołaczyć do procesu.Możliwe, że proces zakończył sie, zanim dr.watson próbował do niego dołączyć.
System Windows 2000 zwrócił kod błędu = 87
Parametr jest niepoprawny<<

Może ktoś wie o co może chodzić. Co mam dalej robić. Chciałbym jeszcze w tym mięsiącu oglądnąć film na moim monitorze

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40292 Postów:

Napisany 11 kwiecień 2006 - 04:19

1. START - uruchom... wpisz drwtsn32 i OK. Potem wyczyść wszystkie zaznaczenia przy Opcje.

2. zajrzyj tu:
Kodeki i filtry audio-video, Jakie zainstalować? Jak skonfigurować?:
[ http://www.searcheng...?showtopic=5525 ]

Linkman M-24

• Goście

Napisany 12 kwiecień 2006 - 02:49

dupa! że tak powiem. Straciłem cierpliwość.
no nie wiem co mi ktos może poradzić. usunąłem te pliki. pozabyłem sie wszystkich programów kodeków z systemu.Wyczyściłem rejestr. Zainstalowałem ffdshow, nastepnie subedit'a i.... wysypuje sie(tworzony dziennik błedów i do widzenia).
nie mam pojecia co xle robie.bo gdzie moża popełnic błąd przy instalacji ffdshow czy sub-edita?nigdzie,nie można!
format?. tylko to zostaje?(dopiero co formatowałem :? )

:swir: :swir: :swir: :swir:

#4 Quadro

Quadro

Modern Life

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 28280 Postów:

Napisany 12 kwiecień 2006 - 03:01

A sprawdz czy mozesz otworzyc film za pomoca WMP?
Sony Vaio VGN-NW21SF

• Goście

Napisany 12 kwiecień 2006 - 03:22

(też nie moge
edit: nie mogłem)

po sprawie. wywaliłem wszytsko zainstalowałem k-lite codec i wszystko jest cacy. Zbytnio sie podniecałem co nie zmienia faktu że to dość zastanawiające było.

#6 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 12 kwiecień 2006 - 10:21

Ostatnia oficjalna wersja ffdshow jest dość leciwa, te nowsze są optymalizowane pod nowsze procki. Może dlatego się sypało.

• Goście

Napisany 12 kwiecień 2006 - 11:04

odpowiedz zamyka sie w trzech cyfrach: 433 :)

#8 _qlus_

_qlus_

__ _qlus_ __

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3712 Postów:

Napisany 12 kwiecień 2006 - 13:07

Tu jest oficjalna strona ffdshow. Daty wydan jakie sa kazdy widzi.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników