Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

huawei p9 lite

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 pawba

pawba

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 21 maj 2017 - 17:15

Co sądzicie  tym telefonie? Czy wbudowane 16GB wystarczy czy lepiej od razu dokupić jakaś dodatkową kartę? Jakiej wielkości jeśli ktoś rbi bardzo dużo filmików i zdjęć? jakie karty polecacie?

#2 kotwicz123

kotwicz123

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 09 czerwiec 2017 - 10:10

ogólnie bardzo polecam telefon, czytnik lini działa precyzyjnie, zdjecia i filmy nagrywa świetnie przynajmniej w moim odczuciu. Dokupiłem sobie karte 32GB i mi wystarcza

Spojrzenie na technologię pod czujnym okiem kobiety oraz ciekawostki ze świata IT.

#3 rossge

rossge

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 12 czerwiec 2017 - 07:45

Też jestem zdania, że warto rozszerzyć, mam też tego Huawei niecały miesiąc i już pamięć cała zapchana, filmiki robi w bardzo dobrej jakości i kilka minut tuż ponad 100MB, ja sobie kupiłem 32GB kartę Lexara, one mają bardzo duże prędkości i szybko się zgrywa dane

#4 Kwatek.aga

Kwatek.aga

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 22 czerwiec 2017 - 15:08

16 GB to za mało. Odejmij do tego system i zostanie 10GB. Kup Kartę min. 32GB

#5 pawba

pawba

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 23 czerwiec 2017 - 07:52

Karta 32GB lexar zakupiona, ludzie chwalili że niezłe one są, faktycznei ta wbudowana pamięć to ciut za mało, kilka apek, filmów i zostało pól gb, czytnik spoko sprawa chociaż mam obawy przed blokowaniem, tak telefonu że sobie całkiem zablokuję, ale ogólnie telefonik fajny, niezła rozdzielczość zdjęć i wszystko śmiga

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników