Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Gdzie podróżujecie?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 martyna317

martyna317

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 11 styczeń 2016 - 23:29

Zastanawia mnie gdzie podróżujecie? Jestem ciekawa czy raczej po Polsce czy za granicę, czy wyjazdy grupowe, czy w pojedynkę, czy może na przykład pielgrzymki osoby wierzące?? Ostatnio rozważam Ziemię Świętą i stąd też moje pytanie i oczywiście ciekawość :)

#2 Barbara8

Barbara8

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 13 styczeń 2016 - 01:34

Podróżuję wszędzie gdzie są góry ;) Uwielbiam trekking, najbardziej podobają mi się Alpy

#3 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 29 styczeń 2016 - 14:02

Raczej po Polsce. Jeżeli już gdzieś dalej to Europa Południowa, np. Hiszpania lub Grecja (ostatnio jest tam bardzo tanio).

#4 manko

manko

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 02 luty 2016 - 09:54

Ostatnio po Polsce!

#5 Gosiak76

Gosiak76

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 28 luty 2016 - 15:48

Raczej po Polsce. Jeżeli już gdzieś dalej to Europa Południowa, np. Hiszpania lub Grecja (ostatnio jest tam bardzo tanio).

Miałam okazję spędzać wakacje w Grecji i Hiszpanii. Czy jest bardzo tanio? Raczej nie. Jeśli chodzi o wakacyjny wyjazd do Grecji to można śmiało powiedzieć, że jest co zwiedzać a ceny są trochę większe niż w Polsce. Jeśli chodzi o wakacje w Hiszpanii lub w Portugalii to ceny są zdecydowanie wyższe. Urlop w tych krajach nie jest tani. Zdecydowanie taniej wakacje spędzimy w Polsce.

Letnisko Sielpia nad jeziorem w świętokrzyskim.

#6 Marcin_3

Marcin_3

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 194 Postów:

Napisany 29 luty 2016 - 16:56

Teraz tylko po kraju, ewentualnie czeska Praga :)

#7 Gosiak76

Gosiak76

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 29 luty 2016 - 20:19

To prawda. W tych czasach wakacje w krajach Europy zachodniej są mało bezpieczne a szczególnie w Grecji. W Polsce też jest wiele fajnych i atrakcyjnych miejsc. Mamy piękne miejscowości nadmorskie, malownicze mazury, szereg jezior i góry (piękne o każdej porze roku).

Letnisko Sielpia nad jeziorem w świętokrzyskim.

#8 nikor

nikor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 01 marzec 2016 - 12:44

Wcześniej duzo polskich gór, teraz myślę nad czymś bardziej egzotycznym. Może Azja. Na pewno nie lezenie w basenie. :)

#9 tilapia

tilapia

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 22 kwiecień 2016 - 06:31

Jak mam czas, a ostatnio mam go mniej, to najczęściej wybieram się w góry. Lubię chodzić po szlakach górskich i trochę się zmęczyć, przy okazji podziwiając piękno przyrody :).

#10 Pearl

Pearl

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 43 Postów:

Napisany 09 maj 2016 - 09:27

Teraz też raczej po kraju, głupio jeździć daleko nie znając ciekawych miejsc we własnym kraju, tym razem planujemy Wałbrzych i Książ, nigdy nie byłam w tych okolicach.

#11 Tarek

Tarek

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 12 maj 2016 - 19:09

Jak mam czas, a ostatnio mam go mniej, to najczęściej wybieram się w góry. Lubię chodzić po szlakach górskich i trochę się zmęczyć, przy okazji podziwiając piękno przyrody :).

Góry świetna rzecz, jak ktos nie lubi zalegiwać plaży.

#12 tilapia

tilapia

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 13 maj 2016 - 08:49

Nie, nie, zdecydowanie nie przepadam za leżeniem na plaży, to strasznie nudne, a wolę spędzić czas bardziej aktywnie. Od jakiegoś czasu planuje nawet kolejny wypad w góry, choć pod trochę innym kątem, mianowicie planujemy wypad na paintball na Śląsku w Istebnej i jak sądzę będzie to dość ciekawe doświadczenie. Jeszcze nigdy na czymś podobnym nie byłam zobaczymy, co z tego wyjdzie.

#13 Yogurth

Yogurth

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 14 lipiec 2016 - 10:40

Nie mam preferencji odnośnie miejsca podróży. Lubię zarówno Polskę, jak i inne kraje. Osobiście najbardziej lubię podóżować dethleffs kamperem. Jest to świetna przygoda dla nas i naszych towarzyszy No i można zwiedzić od razu cały kraj, a przynajmniej jego większą część.

#14 CFlow

CFlow

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 17 lipiec 2016 - 18:47

Ja też Polska. Jest wiele fajnych kierunków poza Polską, ale w aktualnych czasach nie jest to zbyt bezpieczny wybór. Najlepiej nie ryzykować, tylko zwiedzić nasz kraj, bo oferuje on naprawdę mnóstwo atrakcji.

#15 q1aser

q1aser

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 28 lipiec 2016 - 15:44

Ja zawsze jezdze do Hiszpanii. Zawsze na poludniowe wybrzeże. Co roku od lat :) To mój ulubiony kierunek. Jak coś to moge polecić wiele fajnych miejscówek...

Pozdro :)

#16 Justyna011

Justyna011

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 08 wrzesień 2016 - 17:24

Jak z mężem planowaliśmy wyjazd nad Bałtyk to musieliśmy wynająć dobrą przyczepę, bo mieliśmy dużo bagażu i parę mebli z racji ,że wczasy trwały ponad miesiąc. Jestesmy akurat z okolic gniezna i moim zdaniem skorzystanie z usługi firmy wypożyczalnia gniezno było dobrą decyzją. Nie kosztowało nas to wiele , a przede wszystkim jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż zamawianie usług firm przewozowych. Wszystko przebiegło bezpiecznie i sprawnie Polecam. 

#17 Yogurth

Yogurth

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 29 listopad 2016 - 12:10

Ja chętnie podróżuje po Polsce. Ostatnio w wakacje postawiłem na wypożyczenie kampera w ********* [reklama] i tak zwiedziłem pół Polski. Nie powiem, było bardzo fajnie i się opłacało postawić na ten pomysł. W ogóle polecam każdemu tę formę podróżowania.

#18 histra

histra

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 29 listopad 2016 - 17:32

hej podróżnicy! Chciałam wam polecić bardzo kantor online, odnosząc się do podróży ********* [reklama] wiadomo,że nie zawsze mamy w pobliżu kantory i taka forma wymiany waluty jest naprawdę baaardzo wygodna, bardzo szybka i bezpieczna.

#19 fauna

fauna

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 29 grudzień 2016 - 15:36

Na obóz surfingowy w tym roku:) tylko czekam aż zacznie się nowy rok:) to urlop zarezerwuje i będzie można być juz pewnym:)

#20 irka_gag

irka_gag

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 30 grudzień 2016 - 21:16

Książ i okolice, bunkry Hitlera, sztolnie, warte zobaczenia

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników