Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Hosting pod Wordpress

• Please log in to reply
62 replies to this topic

#1 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 29 październik 2014 - 21:27

Czy znacie jakieś specjalne hostingi, na których serwisy WP działają szczególnie dobrze?
Czytałem, że wp z ruchem mocno może obciążać serwer. Prawda to?

#2 opfero

opfero

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 31 październik 2014 - 09:26

Polecam serwis kwak.

#3 przyjazny

przyjazny

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 31 październik 2014 - 11:57

Nie ma czegoś takiego jak hosting specjalnie pod Wordpress. Jeśli ma to być jedna strona wystarczy na początek tani hosting w okolicach do 50 zł znajdziesz coś odpowiedniego.

#4 zloty89

zloty89

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 31 październik 2014 - 17:56

Może na początek warto zobaczyć np cal.pl, 7 dni za darmo do testów +darmowy bon na SEO. 
Nie ma żadnych dodatkowych opłat poza tymi z cennika. 

#5 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 03 listopad 2014 - 16:57

Że co? Proszę o dobre, merytoryczne odpowiedzi z uzasadnieniem. Bo to jakiś spam do potęgi entej.
Co będzie na pewno spełnialo moje wymagania?

#6 vanpoor19000

vanpoor19000

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 31 Postów:

Napisany 04 listopad 2014 - 18:35

przecież ci ludzie napisali. Na cal.pl masz autoinstalator wordpressa i inne udogodnienia. Brak ograniczeń co do transferu. Czego chcieć więcej? Uptime? Bardzo wysoki.

#7 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 19 listopad 2014 - 16:28

A pokaż swoją stronę. Instalator WP to żadna nowość. Ceny nie za specjalne - a brak ograniczeń transferu to jedna wielka ściema z której w zasadzie każdy siedzący w branży doskonale zdaje sobie sprawę.

#8 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Moderatorzy lokalni
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 20 listopad 2014 - 09:23

zenbox.pl - darmowe przenosiny WP, instalacja, płacisz, za liczbę odwiedzających Cię. Super wsparcie techniczne!

#9 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 20 listopad 2014 - 16:13

Hmm... ale czy płacenie za odwiedzających ma sens? Jeśli już przy serwisach, gdzie można pobierać pliki. A przenosiny - Hekko przenosi całe konto z innego serwera do nich i daje jeszcze pół roku za free.

#10 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Moderatorzy lokalni
  • PipPipPipPipPipPip
  • 780 Postów:

Napisany 21 listopad 2014 - 12:00

moros - a płacenie w ciemno za rok ma sens? Jeśli na moją stronę nikt nie wchodzi, czyli nie zarabiam na niej, płacę tyle co nic. Jak się rozkręcę, będę zarabiał więcej, mogę też odp. więcej zapłacić!

#11 jasminmark

jasminmark

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 26 listopad 2014 - 14:15

ze swojej strony polecę ci netdc.pl serwery działają świetnie a ceny bardzo niskie.

Fakt wordpress to dość zasobożerny skrypt ale na ich serwerach daje spokojnie sobie rade.

#12 sauronlewirot@gmail.com

sauronlewirot@gmail.com

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27 listopad 2014 - 21:18

Ja trzymam 3 strony na Wordpressie (przenosiłem je od jednego z "wiodących" dostawców hostingu) na webserwer.pl - pomoc reaguje szybko, mają kopie z 7 dni, nigdy mi nic nie przyblokowali a jedna ze stron jest ostro oglądana. Na dokładke mają u siebie jakichś webdesignerów i programistów bo pomagają tez pogrzebać w samym CMS.

#13 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 03 grudzień 2014 - 16:32

splenn - czyli jeśli na Twoją stronę nie będzie wchodził nikt, to nie płacisz ani grosza i masz takie darmowe miejsce do trzymania plików, zgadza się?

#14 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 04 grudzień 2014 - 21:28

Małe konto na Firehost wystarczy. Do mnie również nie przemawia kompletnie temat płatności za usera. Ludzie różnie piszą na ten temat - to wolę już normalne konto dzielone, kilka dyszek rocznie. A jaka jest w takim wypadku stawka za jednego usera?

#15 JaśkoGD

JaśkoGD

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 10 grudzień 2014 - 14:59

Tu masz hosting specjalnie pod wordpress sixwishlist.com/wordpress-hosting/

#16 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 11 grudzień 2014 - 16:31

Ludzie, macie porządne polskie hostingi, nie kombinujcie z dziwnymi tworami. Z tych tworów wychodzą tylko problemy. U nas macie Hekko poniżej stówki, a na nim postawicie minimum kilka serwisów. Jaki z tym problem?

#17 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 18 grudzień 2014 - 16:26

Jak to mają pod WP? Każdy serwer jest pod Wp. Przecież to od dawna najbardziej popularny cms na świecie. Jeśli mieliby go nie obsługiwać, to jaki sens istnienia takiego hostingu? ;-)

#18 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 168 Postów:

Napisany 13 styczeń 2015 - 19:08

Też mnie to rozśmieszyło. Może WP nie jest idealny pod bardzo duże serwisy, ale przy średniej wielkości stronkach każdy serwer powinien sobie poradzić. Taka stronka jakoś potężnie nie będzie obciążała serwera - wszystko powinno działać w 100 proc. jak należy.

#19 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 23 styczeń 2015 - 16:34

Czy każdy... Może być i tak, że WP jest napadnięty przez roboty i cały transfer zje w ciągu jednej doby. Wystarczy tylko, żeby szybko pojawiła się ogromna ilość spamowatych komentarzy i rozwalony serwer jest gotowy.

#20 Garadier

Garadier

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 58 Postów:

Napisany 31 styczeń 2015 - 17:57

Dobre hehe, a wracając do hostingu pod worpress to warto też odwiedzić portal cal.pl i przetestować go za darmo przez tydzień, a potem ewentualnie go wykupić.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników