Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Odzyskanie danych z Pendrive Kingston

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Lovemyweb

Lovemyweb

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 24 październik 2014 - 11:12

Witam

Chciałem się dowiedziec czy jest możliwość odzyskania danych z pendrive kingston datatraveler (model chyba 111), problem w tym, że nagle przestały wszystkie urzadzenia go widziec po włożeniu w port USB.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdr

#2 Kaleron

Kaleron

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 05 listopad 2014 - 17:36

Prawdopodobnie poleciał kontroler, ale dane na kości powinny być do odzyskania. Trzeba ją wylutować, odczytać na programatorze i odzyskiwać dane z obrazu binarnego.

#3 Lovemyweb

Lovemyweb

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 11 grudzień 2014 - 12:26

Dzieki za podpowiedz, oddałem go jednak do serwisu i niestety ale nie do naprawy jest pendrive i wymienili na nowy.

Pozdrawiam

#4 sydneybush

sydneybush

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 23 grudzień 2014 - 03:53

hej,
można skorzystać z profesjonalnego oprogramowania do odzyskiwania, takich jak SD CardRecovery.
Nadzieję, że to może pomóc.

Z poważaniem

#5 Piskler

Piskler

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 26 sierpień 2015 - 09:10

Mnie też wydaje się, że samodzielne odzyskiwanie danych z pendrive`a jest bardzo karkołomnym zadaniem. Szczególnie, że dobre serwisy mogą wykonać taką usługę w ciągu kilku dni.

#6 Kaleron

Kaleron

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 02 czerwiec 2016 - 09:26

Program do przywracania danych z kopii bezpieczeństwa nie jest programem do odzyskiwania danych. To zupełnie inny rodzaj programu. A po drugie jeśli nie ma komunikacji z pendrivem, to co chcesz zrobić samym programem? Lutownica, programator i dopiero potem można się bawić programami.

#7 Kuba821

Kuba821

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 20 styczeń 2017 - 14:51

Według mnie takie oprogramowanie nie jest wcale skuteczne. Pomijając już fakt, że nie jest to wcale program do odzyskiwania danych. Najczęściej dane z dysku nie nadają się do odczytania ze względu na to, że dysk jest w jakiś sposób uszkodzony np. jego zasilanie. Dlatego też samo opogramowanie nie pomoże. Nie zalecam też dłubania samodzielnie, bo w większości przypadków kończy się to zupełnym uszkodzeniem komputera. Dla mnie dobrym rozwiązaniem jest oddać taki dysk do profesjonalnego odzyskiwania danych *********** [reklama]. Wiadomo, że z takich rozwiązań nie korzysta się często, ale czasami zachodzi po prostu taka konieczność.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników