Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Odzyskanie danych z Pendrive Kingston

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Lovemyweb

Lovemyweb

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 24 październik 2014 - 11:12

Witam

Chciałem się dowiedziec czy jest możliwość odzyskania danych z pendrive kingston datatraveler (model chyba 111), problem w tym, że nagle przestały wszystkie urzadzenia go widziec po włożeniu w port USB.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdr

#2 Kaleron

Kaleron

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 05 listopad 2014 - 17:36

Prawdopodobnie poleciał kontroler, ale dane na kości powinny być do odzyskania. Trzeba ją wylutować, odczytać na programatorze i odzyskiwać dane z obrazu binarnego.

#3 Lovemyweb

Lovemyweb

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 11 grudzień 2014 - 12:26

Dzieki za podpowiedz, oddałem go jednak do serwisu i niestety ale nie do naprawy jest pendrive i wymienili na nowy.

Pozdrawiam

#4 sydneybush

sydneybush

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 23 grudzień 2014 - 03:53

hej,
można skorzystać z profesjonalnego oprogramowania do odzyskiwania, takich jak SD CardRecovery.
Nadzieję, że to może pomóc.

Z poważaniem

#5 Piskler

Piskler

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 26 sierpień 2015 - 09:10

Mnie też wydaje się, że samodzielne odzyskiwanie danych z pendrive`a jest bardzo karkołomnym zadaniem. Szczególnie, że dobre serwisy mogą wykonać taką usługę w ciągu kilku dni.

#6 Kaleron

Kaleron

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 02 czerwiec 2016 - 09:26

Program do przywracania danych z kopii bezpieczeństwa nie jest programem do odzyskiwania danych. To zupełnie inny rodzaj programu. A po drugie jeśli nie ma komunikacji z pendrivem, to co chcesz zrobić samym programem? Lutownica, programator i dopiero potem można się bawić programami.

#7 Kuba821

Kuba821

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 20 styczeń 2017 - 14:51

Według mnie takie oprogramowanie nie jest wcale skuteczne. Pomijając już fakt, że nie jest to wcale program do odzyskiwania danych. Najczęściej dane z dysku nie nadają się do odczytania ze względu na to, że dysk jest w jakiś sposób uszkodzony np. jego zasilanie. Dlatego też samo opogramowanie nie pomoże. Nie zalecam też dłubania samodzielnie, bo w większości przypadków kończy się to zupełnym uszkodzeniem komputera. Dla mnie dobrym rozwiązaniem jest oddać taki dysk do profesjonalnego odzyskiwania danych *********** [reklama]. Wiadomo, że z takich rozwiązań nie korzysta się często, ale czasami zachodzi po prostu taka konieczność.

#8 Marian14

Marian14

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 maj 2017 - 08:02

Takie oprogramowanie dostępne dla każdego to zazwyczaj jest lipa. Jeśli ktoś liczy na jakiś sensowny efekt to lepiej oddać to do jakiejś firmy zajmującej się odzyskiwaniem danych. Obsługa informatyczna firm poznań, która obsługuje akurat mój biznes, poradziła sobie z takim problemem.

#9 plotek88

plotek88

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08 maj 2017 - 09:50

Mi niestety nie udało się odzyskać danych z pendrive :( następnym razem będę bardziej uważał.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników