Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jakie aplikacje na smartfona dla przedsiębiorców

• Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 21 marzec 2014 - 19:02

Nie było jeszcze takiego wątku - a myślę, że wielu z nas (w tym ja) jest zainteresowanych tego typu aplikacjami na Androida lub iOS...

Jakie aplikacje przydają się do prowadzenia biznesu?

#2 michal.h

michal.h

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 19 listopad 2014 - 16:06

Witam, 

Bardzo fajny wątek Pan poruszył. Fakt, jest wielu pracodawców, którzy bardzo chętnie skorzystaliby z aplikacji mobilnej umożliwiającej zarządzanie przedsiębiorstwem za pomocą smartphone lub tabletu. Taką funkcję posiada system ERP, którym jest enova365. 

Producentem aplikacji enova365 jest Soneta Sp.z.o.o., która została partnerem roku firmy Microsoft, dzięki wprowadzeniu pakietu multi pozwalającemu zarządzać firmą przez urządzenia przenośne. Z systemu enova365 obecnie korzysta ponad 7.5 tys. polskich przedsiębiorstw.

Świetnie sprawdza się w przypadku zarządzania małym jak i kilkuset osobowym przedsiębiorstwem. 

Centrum Wdrożeń Informatycznych zajmuje się organizowaniem niezobowiązujących prezentacji dla zainteresowanych klientów, które pokazują pełną funkcjonalność systemu w praktyce oraz są dopasowane według potrzeb klienta. Firma prosperuje w zakresie woj. Mazowieckiego.

Gdyby ktoś z Państwa miał jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam M.H.

#3 jasminmark

jasminmark

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisany 26 listopad 2014 - 14:04

w miastach może i to się sprawdzi poza miastem niestety jest to bez użyteczne.

#4 gucio123

gucio123

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 01 październik 2015 - 08:38

z aplikacji można też korzystać np. zgłaszając się ze swoją ofertą do zarządzających apką, np. z jakąś promocją. Widziałem, że wspołpracę oferuje bluepocket, oni maja aplikację z kuponami, więc jeśli prowadzisz jakąś knajpę, albo masz sklep czy coś innego i chcesz żeby o Tobie usłyszano, można spróbować.

#5 Bohdan89

Bohdan89

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 08 październik 2015 - 19:35

Taksk to rzeczywiście jak pisze jeden z moich przedmówców świetny program. Układa mi jak gdyby plan i świetnie organizuje cały dzień kiedy mam naprawdę napięty grafik spotkań i różnych czynności w ciągu dnia, a że komórka to taki jak mówią gadżet niezbędny to ma jeszcze bardzo ważną funkcję wspiera w codziennych obowiązkach zawodowych.

#6 Karuzel

Karuzel

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 28 październik 2015 - 10:51

Jeśli posiadasz system enova365 to masz możliwość z całego systemu korzystać na tabletach lub telefonach za pomoc np przeglądarki i mieć pełny wgląd co się dzieje w firmie.

#7 ubroson

ubroson

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 08 grudzień 2015 - 19:22

Jeśli posiadasz system enova365 to masz możliwość z całego systemu korzystać na tabletach lub telefonach za pomoc np przeglądarki i mieć pełny wgląd co się dzieje w firmie.

ma to swoje plusy z punktu widzenia pracodawcy. ale jako pracownik nie chciałbym byc inwigilowany w taki sposób :P o ile dobrze zrozumialem Twoją wypowiedź 

#8 ratatuj

ratatuj

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 09 grudzień 2015 - 15:03

Ja korzystam z aplikacji mobilnej swojej księgowości. Mam abonament w superksięgowej i też jest możliwość korzystania z wersji na tableta .Szukam jeszcze jakieś aplikacji coś na zasadzie notesu. Dość przejrzystego, jeśli ktoś może podpowiedzieć. 

#9 mietekmor

mietekmor

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 17 grudzień 2015 - 10:29

Ja mam w swojej działalności takie fajne oprogramowanie, dzięki któremu mogę cały czas nadzorować pracę moich pracowników. Jako że moja firma się zajmuje transportem a ja nie mogę cały czas siedzieć przed komputerem to korzystam z urządzenia całkiem mobilnego jakim jest smartfon. Teraz cały czas wiem w jakim miejscu są moi kierowcy i dużo łatwiej jest mi organizować dalsze trasy. Warto poszukać u nich coś dla swoich potrzeb!

#10 tymanski

tymanski

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 22 październik 2016 - 14:06

wszystko zależy, co kto potrzebuje :) u nas billennium robiło dwie aplikacje mobile. A wcześniej przygotowywali apki dla m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego i Open’era. Jako że niektórzy pracownicy pracują w terenie potrzebowali szybkiego dostępu do różnych naszych platform i spece z billennium sprawili, że jest to możliwe. Także każdy powinien dobierać aplikacje do potrzeb przedsiębiorstwa i pracowników.

#11 john21wall

john21wall

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26 październik 2016 - 09:22

Aplikacja mobilna to teraz dobra inwestycja. Tylko taka, która działa niezawodnie i jest funkcjonalna.

#12 janusz52

janusz52

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26 lipiec 2017 - 12:17

Przede wszystkim aplikacja poczty oraz notatnik. To podstawa myślę do dobrej organizacji. Warto też prowadzić wersje kalendarza na papierze.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników