Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

laptop tnie się, nie pomogło czyszczenie cleener

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 majorcom

majorcom

tam i tu, uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 528 Postów:

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:22

Witam, laptop od paru godzin się bardzo tnie, że nie mogę nic robić tylko myszką przesuwać po ekranie jak w spowolnionym tempie,
resetowanie, i czysczenie nic nie pomogło też od instalowałem pare nie potrzebnych programów, myślę że to wina wirusa albo laptop się grzeje. karta grafika 59 stopni przy małym obciążeniu, dwa rdzenie po 54 stopni, teraz pracuje system w trybie awaryjnym bo na normalnym trybe po włączeni przeglądarki laptop się zacina i nic nie mozna zrobić.

#2 gajedan

gajedan

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4589 Postów:

Napisany 16 styczeń 2012 - 02:07

Szkoda, że nie dałeś logów, a zwłaszcza z:
-->OTL
-->TDSSKiller

Przynajmniej być wiedział, czy to wina wirusów, czy nie.

.

#3 majorcom

majorcom

tam i tu, uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 528 Postów:

Napisany 16 styczeń 2012 - 09:11

logi z TDSSKiller - nie wykryto wyrusa
http://wklej.org/id/670071/
z OLT nie dam bo nie może zakończyć skanowania, w trybie szybkim też nie kończy zatrzymuje się na scaning firefox setting i tak stoi przez parenascie minut,
System jest włączony w trybie awaryjnym z internetem, bo w normalnym trybie nie wiem czy bym dał rade jakimś programem przeskanować system.

#4 gajedan

gajedan

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4589 Postów:

Napisany 16 styczeń 2012 - 11:52

Spróbuj inną wersją OTL, np. OTL.scr

#5 majorcom

majorcom

tam i tu, uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 528 Postów:

Napisany 16 styczeń 2012 - 12:05

niestety nadal próbowałem to program zawiesza się przy scanning firefox setings, może innym programem?, mam windows7 x32, po przeczyszczeniu odkurzaczem otworów wentylatorka system juz sie nie zawiesza się, ale nadal jakoś dziwnie wolniej chodzi niż przedtem, jest problem chyba z sterownikami od karty graficznej bo jak włączam film to wyskakują błędy D3DERR_NOTAVAILABLE createDevice failed DX9AllocatorPresenter failed.
po zatwierdzeniu film normalnie włącza się, ale przy ogladaniu to się tnie obraz, a dzwięk normalnie działa, nie wiem co się stało z sterownikiem,
ktos ma jeszcze jakieś pomysły czym przeskanować laptop może jest jakiś wirus?

ok

ta wersja też tak samo się zacina tak jak na tym moim screenie http://zapodaj.net/5...180a86.png.html pisze u górze "brak odpowiedzi"

#6 gajedan

gajedan

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4589 Postów:

Napisany 16 styczeń 2012 - 14:06

No cóż, skoro nie mam logów, to dla mnie sprawa zakończona.

.

#7 majorcom

majorcom

tam i tu, uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 528 Postów:

Napisany 16 styczeń 2012 - 14:18

oki, jak nikt nie poradzi coś innego, to formata zrobię i po instaluję najnowsze sterowniki od początku, jeszcze poczekam 1 dzień,

#8 brutus4

brutus4

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 86 Postów:

Napisany 16 styczeń 2012 - 14:22

Przeskanuj programem Spybot-Search&Destroy. A czyszczenie zrób programem Odkurzacz 12. Zastosuj PCBoost 4.12.26.2011 masz na IDG w opcji Download.
Dopiero jak to nie pomoże zrób ponowny format, nie zawsze opłaca się go robić, jest to ostateczność.

#9 majorcom

majorcom

tam i tu, uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 528 Postów:

Napisany 18 styczeń 2012 - 09:57

teraz tak się nie zacina, ale mam nadal problem z kartą graficzną"System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)" taka informacja jest Dodaj obrazek
ta karta zaczełą się psuć chyba jak mi laptop zacinał się i jak próbowałem zeskanować laptopa OLT programem, nie nie wiem czy karta nie spaliła się, nie chce mi się formata robić, instalowałem różne sterowniki do karty starszy i najnowszy, ale kazdy tak samo zachowuje się, także do płyty głównej zainstalowałem jakiś inny sterownik, i dalej to samo, nie mogę grać w gry ani oglądać normalnie film bo się tnie obraz. jak chcę wejść w panel ustawienia Karty graficznej to taki komunikat pojawia się
Dodaj obrazek

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników