Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Dobre Zamienniki Tuszy Do Drukarek

• Please log in to reply
78 replies to this topic

#61 ersea

ersea

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 02 marzec 2013 - 19:02

poczytałam trochę o tym systemie i rzeczywiście tak jak mówisz, trzeba naprawdę dużo drukować żeby się to opłacało, do normalnych i tanich wydruków wystarczą dobre zamienniki

#62 drukuj24

drukuj24

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 05 marzec 2013 - 10:33

Witajcie

Dopiero teraz znalazłem ten wątek, postaram się rozwiać wszelkie wasze wątpliwości na temat zamienników.

Chciałbym wam zaproponować zamienniki firmy drekker, nim zaczniemy sprzedawać dany wkład, kupujemy drukarkę, i sprawdzamy jakość, jak i wydajność danego wkładu.

Co najważniejsze dajemy gwarancję na nasz produkt, czyli coś się stanie, rozleje sie tusz, zepsuje drukarkę, zajemiemy się tym

#63 StuntmanMark

StuntmanMark

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 577 Postów:

Napisany 05 marzec 2013 - 14:20

taka gwarancja to nic nowego przykładowo od active jet'a dostajemy 5 lat gwarancji, a jeśli zamiennik byłby przyczyną awarii mozemy liczyć na naprawę/wymianę sprzętu, podobne warunki dają również inni czołowi producenci

#64 drukuj24

drukuj24

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 05 marzec 2013 - 14:23

Witaj

Zgadza się, lecz większość firm ukrywa te informacje, lub nie informuje o nich użytkownika, my wprost kupującemy mówimy, masz problem zgłoś się do Nas, nawet jeśli nie kupujesz u nas, a doradzimy, podpowiemy, pomożemy.

#65 StuntmanMark

StuntmanMark

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 577 Postów:

Napisany 05 marzec 2013 - 14:30

hmm, takie info jest na opakowaniu zamienników od wspomnianych producentów, ale dzięki za reklamę waszej strony ;) ... może kiedyś się przyda

#66 ersea

ersea

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 30 Postów:

Napisany 05 marzec 2013 - 21:04

myślę, że producenci zamienników wcale się nie kryją z tą informacją, to jeszcze większa zachęta dla kupujących jesli wiedzą że w razie czego mogą liczyć na naprawę

#67 StuntmanMark

StuntmanMark

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 577 Postów:

Napisany 12 marzec 2013 - 21:41

... jeśli producent jest pewny swojego wyrobu to nie będzie się z tym krył, ale w innym przypadku moze być różnie

#68 ernie31

ernie31

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 21 marzec 2013 - 17:37

też używam zamienników, wspomnianej firmy active jet, ostatnio nawet zdarzyło mi się kupić zestaw do samodzielnego uzupełniania tuszu. Prościzna! Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem zamiennika może spróbować sam uzupełnić tusz, na YT można znaleźć filmiki instruktażowe co i jak

#69 StuntmanMark

StuntmanMark

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 577 Postów:

Napisany 30 marzec 2013 - 23:19

te z allegro to loteria lepiej wydać więcej na active jest ab itp. - to jedyna opcja która daje nam gwarancje co do jakości, wydajności oraz to że w przypadku awarii możemy liczyć na wymianę sprzetu lub pokrycie kosztów naprawy

#70 kkkradekk

kkkradekk

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 16 maj 2013 - 14:56

Ja zamienniki kupuje w skepie ******* [reklama], akurat moje zamienniki do brothera kosztują 8 zł, jakościowo też ok. Kiedyś skuśiłem się na pormo na allegro, ale ostro się przejechałem. Czarny rozlany, a żółty zaschnięty i zero kontaktu z sprzedającym....

#71 sloovak

sloovak

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 czerwiec 2013 - 12:42

Wbrew pozorom napełnianie tuszy nie jest takie skomplikowane jak to się wydaje. Chociaż wiele zależy od kartridża, bo są i takie, które są wredne w napełnianiu. Najlepiej odwiedzić stoiska Firmy Active Jet, Które są rozsiane po całym kraju i dowiedzieć się jak najwięcej na miejscu od obsługi, która jest fachowa i służy zawsze radą.

Oprócz tego że wytłumaczą na czym polega napełnianie i poinstruują jak to wykonać to służą szeregiem innych cennych porad na temat drukowania, napełniania a nawet pomogą w doborze drukarki w zależności od potrzeb i preferencji klienta tak aby było jak najekonomiczniej.

Jeszcze słowo co do uzupełniania tuszy - w ofercie Active Jet pojawiły się automatyczne zestawy napełniające co jeszcze bardziej uprościło kwestie ponownego napełniania kartridży.

ars-info.jpg

activejet-ars-bk-refill-ink.jpg

Zapraszam na Stoiska Active Jet tam uzyskacie fachowa poradę i pomoc w kwestiach związanych z drukowaniem etc.etc.

#72 StuntmanMark

StuntmanMark

Rozmowny

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 577 Postów:

Napisany 24 luty 2014 - 12:33

jeżeli ktoś dopiero zabiera się do samodzielnej regeneracji taki zestaw będzie dobrym rozwiązaniem ... na YT można znaleźć kilka tutoriali dotyczących tych zestawów

#73 namenick

namenick

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 20 marzec 2015 - 20:50

Ja mam drukarkę Brother i kupuje zamienniki za 10zł, wcześniej miałem HP ale na zamiennikach długo nie pociągnęła. W sieci jest ogrom artykułów poruszających właśnie ten temat, może poczytaj ?

#74 Piskler

Piskler

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 09 październik 2015 - 13:49

Zasadniczo jeśli drukarka jest od jakiegoś czasu na rynku, to powinna mieć dobre zamienniki. Jeśli krótko – niekoniecznie. Dobre zamienniki można dostać w sklepie internetowym Arsa.

#75 Memlonek

Memlonek

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 28 grudzień 2015 - 07:00

Powinniście dobrze przetestować sobie te zamienniki... Czy naprawdę są takie dobre. Bo zdarza się i to nie tak rzadko,że dany toner jest dużo tańszy ale z drugiej strony wydrukujecie na nim o wiele mniej stron i w gorszej jakosci....

Poza tym są sklepy, tkóre mają oryginalne tonery, tusze w dobrych cenach.

Możecie sobie na stronie wpisać model urządzenia jakie macie oraz powinny Wam wyskoczyć tam ich propozycje. 

- Wszyscy mamy słabe punkty - powiedział Leo - Ja na przykład, jestem tragicznie zabawny i przystojny.

#76 Joasia888

Joasia888

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 16 styczeń 2016 - 23:22

Jeżeli chcemy skorzystać z zamiennika a nie z oryginalnego tuszu na samym początku ważne jest sprawdzenie jakiego rodzaju tusze wykorzystuje nasza drukarka. Jeśli są to same pojemniki bez głowicy drukującej, to kategorycznie nie należy wybierać najtańszych zamienników, które sprzedawane są za ułamek ceny dobrej jakości zamiennika. To właśnie tego typu tusze były przyczyną awarii głowicy w naszej drukarce a jej wymiana jest często nieopłacalna. Mi się to niestety przytrafiło i drukarki nie opłacało się już naprawiać 

#77 pawba

pawba

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 09 luty 2016 - 22:40

Drukuję tylko na zamiennikach (głównie actis), już od paru lat, urządzenie działa bez zarzutu, oszczędzam sporo kasy (bo zamiennik kosztuje 1/5 tego co oryginał), a często zamienniki mają większe pojemnosci od oryginalnych tuszy/tonerów/.

#78 krzysztofjarzyna

krzysztofjarzyna

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 29 lipiec 2016 - 11:58

Jeśli chodzi o zamienniki to jeśli korzystać to tylko z markowych. Omijałbym szerokim łukiem najtańsze produkty, zazwyczaj są one mizernej jakości i mogą spowodować problemy z drukarką.

#79 Kalihali

Kalihali

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 09 wrzesień 2016 - 10:54

CISS jest drogi.Jak wspomniał przedmówca, najlepiej jest uzywać zamienników.

Ja kupuję CISS tylko w sytuacji, kiedy czeka Mnie jakiś 'grubszy' temat. Ale jeśli nie ma takiej konieczności, to zamienniki na pewno się sprawdzą.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników