Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

jaki program dla małej firmy?

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 tombl4ck

tombl4ck

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 159 Postów:

Napisany 16 sierpień 2011 - 19:24

Witam,
Pracuję w małej firmie świadczącej usługi i wykonawstwo w pewnym obszarze działalności i chciałbym nieco uporządkować sobie (i nie tylko) pracę z kontaktami, projektami, ofertami itp.
Szukam jakiegoś przyjaznego (najlepiej freeware) programu, w którym mógłbym stworzyć bazę danych klientów, gdzie byłaby możliwość przypisania także konkretnego projektu (często kilku klientów pyta o dokładnie ten sam zakres robót do przetargu i zamiast robić nowy kosztorys, można by wykorzystać już istniejący). Miło gdyby dało się również do konkretnego projektu przyporządkować pliki jego dotyczące - oferty word, kosztorysy excel, prezentacje, rysunki itp. bo póki co to coraz większy bałagan robi się na dysku.
Proszę o podpowiedź jakim programem się zainteresować, gdyż wcześniej nie miałem styczności z tego typu zadaniami.
Dzięki z góry
pozdrawiam

#2 Gośćkamyk_*

Gośćkamyk_*
  • Goście

Napisany 13 wrzesień 2011 - 08:52

Ja używam oprogramowania 'Infor System' dla małej i rozwijającej się firmy. Fajne jest to, że integruje się z innymi oprogramowaniami tej firmy (korzystam też z programu do fakturowania). Teraz łatwiej mi wszystko ogarnąć choć bałagan na dysku dalej mam ale już taki malutki.

#3 GośćIwona_*

GośćIwona_*
  • Goście

Napisany 04 październik 2011 - 11:44

ja cały czas używam programu invoicer.pl - na przełomie roku sprawnie przeszłam na 23% stawkę VAT
bezproblemowa obsługa mailowa a do tego program jest cały czas aktualizowany.

producent zabrał się teraz za stworzenie portalu narazie śledzę na czym miałoby to polegać
info na www.invoicer.pl i stamtąd można przejść do rejestracji użytkownika

Portal oprócz faktur ma także możliwość kontroli niezapłaconych dokumentów, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, wystawianie deklaracji - czyli jeśli ktoś ma choć trochę ogarnięcia może sobie sam prowadzić księgowość w jednoosobowej firmie.

No i co najważniejsze jest darmowy i taki ma pozostać w pełni swej funkcjonalności.

Obecnie jeszcze czasami coś się zawiesi lub nie zechce zadziałać, ale czekam z niecierpliwością kiedy będę mogła zacząć pracować na tym portalu :)

#4 GośćSylwia564_*

GośćSylwia564_*
  • Goście

Napisany 04 październik 2011 - 16:11

Też używam dobrego programu ,z którego jestem zadowolona .Ma wszystko co jest mi potrzebne.Nie tylko program do faktur ,ale też jest możliwość zarządzania gospodarką magazynową i wiele innych rzeczy .Ceny według mnie też są bez zastrzeżeń,tak więc polecam .Program ten to szybkafaktura.pl.

#5 Gośćgumiś_*

Gośćgumiś_*
  • Goście

Napisany 11 październik 2011 - 12:09

Też używam dobrego programu ,z którego jestem zadowolona .Ma wszystko co jest mi potrzebne.Nie tylko program do faktur ,ale też jest możliwość zarządzania gospodarką magazynową i wiele innych rzeczy .Ceny według mnie też są bez zastrzeżeń,tak więc polecam .Program ten to szybkafaktura.pl.

Ja korzystam z rozwiązania Intea. W 100% spełnia moje oczekiwania. No i najważniejsze...miałem wpływ na to, które opcje chcę aby system posiadał. Nie musiałem wybierać tych, które zupełnie nie będą mi przydatne. W każdej chwili wraz z rozwojem firmy mogę je dokupić. Polecam. Więcej informacji znajduje sie na stronie produktowej www.intea.pl

#6 GośćTomcio_*

GośćTomcio_*
  • Goście

Napisany 21 październik 2011 - 10:11

ostatnio trafilem na http://centriumcrm.com - można korzystać za darmo

#7 Residential

Residential

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 21 październik 2011 - 13:02

Witam,
Pracuję w małej firmie świadczącej usługi i wykonawstwo w pewnym obszarze działalności i chciałbym nieco uporządkować sobie (i nie tylko) pracę z kontaktami, projektami, ofertami itp.
Szukam jakiegoś przyjaznego (najlepiej freeware) programu, w którym mógłbym stworzyć bazę danych klientów, gdzie byłaby możliwość przypisania także konkretnego projektu (często kilku klientów pyta o dokładnie ten sam zakres robót do przetargu i zamiast robić nowy kosztorys, można by wykorzystać już istniejący). Miło gdyby dało się również do konkretnego projektu przyporządkować pliki jego dotyczące - oferty word, kosztorysy excel, prezentacje, rysunki itp. bo póki co to coraz większy bałagan robi się na dysku.
Proszę o podpowiedź jakim programem się zainteresować, gdyż wcześniej nie miałem styczności z tego typu zadaniami.
Dzięki z góry
pozdrawiam

Ja używam ESME i jestem bardzo zadowolony z niego, fajny panel sterowania i łatwy w obsłudze, przesyłam link http://www.esme.pl/, można wypróbować go przez bodajże trzy miesiące zanim się zdecydujesz

#8 misiopysio

misiopysio

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 22 luty 2012 - 11:37

A ja używam programu Commerbusiness. Jego siła polega na tym, że można go wraz z rozwojem firmy w doposażać w rozmaite dodatki, które z czasem stają się potrzebne. Jest więc bardzo elastyczny.

http://www.commerbusiness.pl/

#9 ratm_los

ratm_los

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 08 marzec 2012 - 14:08

wiesz jak potrzebujesz odpowiedniego programu , który pomoże ci w porządkowaniu dokumentów faktur i innych rzeczy warto byłoby się skontaktować z kimś, kto pomoże dobrać odpowiedni program, jak np firma Hit Enterprises, która zajmuje się "programami na miarę" Dobierają tai program, który jest niezbędny w prowadzeniu firmy.

#10 bilogic

bilogic

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 06 maj 2012 - 10:34

Ja używam do swoich potrzeb Optimy Comarchu. Małe, proste, a cieszy. Jest wersja on-line.

BILOGIC.PL - Portal wiedzy o Business Intelligence i Zarządzaniu Projektami IT Napisz do mnie

______________________________________________________________________________________

BE INFORMED!, BE LOGIC!, BE BUSINESS INTELLIGENT!

#11 codercom1

codercom1

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 10 maj 2012 - 05:56

Ja osobiscie polecam skorzystanie np. z wfirma.pl

Ksiegowosc, baza klientow, produktow, projektow - za kilkadziesiat zlotych miesiecznie dostaje sie bardzo duzo.

#12 piotrs

piotrs

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 30 maj 2012 - 08:50

Witam,
Dzięki z góry
pozdrawiam

Witam,

Polecam program ITCube CRM, który umożliwi Panu uporządkowanie wszelkich informacji o Kliencie (dane teleadresowe, wymiana korespondencji mailowej, faksowej, listowej, oferty, zamówienia, faktury, dokumenty, zadania, notatki itd). Dodatkowo wykorzystując moduł Projekty będzie mógł Pan stworzyć powtarzalne wzorce procedur, które w firmie są wykorzystywane. Każdy projekt ma także analogiczną historię jak kontrahent. Tak więc pod projektem będzie mógł Pan umieścić dowolne pliki a także wymianę korespondecji, czy przychody/koszty wygenerowane podczas realizacji projektu. Oczywiście do tego dochodzą analizy poświęconego czasu oraz zyskowności konkretnego projektu. Więcej informacji może Pan znaleźć na stronie www.itcube.pl lub pisząc na adres piotr.stanek@itcube.pl

Pozdrawiam
Piotr Stanek

#13 Natalia12

Natalia12

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 06 czerwiec 2012 - 16:10

Jeśli chodzi o program dla małej firmy, to jak najbardziej lefthand.pl Sama zakupiłam na tej stronie program ułatwiający prowadzenie małej firmy, także z czystym sumieniem mogę polecić.

#14 Laura

Laura

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 11 czerwiec 2012 - 10:01

Ja polecam system CRM7 - zapewnia szybki dostęp do wszystkich zebranych danych powiązanych z rekordami w systemie, w tym podglądu firmy, kluczowych danych o sprzedaży, dokumentów i osób kontaktowych. Moduł projektów pozwala na wyznaczanie ram czasowych, dodawanie użytkowników i tworzenie budżetu. Do każdego projektu można także dodawać pliki - word, excel, pdf i wiele innych. System posiada także możliwość ofertowania - funkcjonalność, która pozwana na generowanie ofert z poziomu przeglądarki oraz usprawnienie procesu zapytań ofertowych i zamówień. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą: www.more7.pl i do kontaktu: kontakt@more7.pl

Pozdrawiam,
Laura Nawrocka

#15 janusz123

janusz123

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 31 sierpień 2012 - 13:41

qickstep w małej firmie sprawdza się bez problemu :)

#16 Morowy86

Morowy86

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 54 Postów:

Napisany 01 październik 2012 - 20:35

Ja często korzystam przy prowadzeniu swojej firmy z różnych aplikacji na tablet czy na smartfona bo ułatwiają one pracę, a poza tym, urządzenie mobilne mogę ze soba nosić niemal wszędzie!

#17 mirus999

mirus999

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 06 październik 2012 - 11:14

Simple ma fajne rozwiązania warto spróbować

#18 piotrs

piotrs

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 22 kwiecień 2013 - 10:54

Zapraszam do zapoznia się z nową stroną poświęconą pakietowi ITCube - www.itcube.pl

#19 mayer29

mayer29

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 23 kwiecień 2013 - 17:10

ja z mezem w naszym sklepie korzystamy z programu szybkafaktura.pl prowadzimy dzieki niemu magazyn, rozliczamy VAT i PITy. program jest bardzo tani, idealne rozwiazanie dla malych firm

#20 it-spleen

it-spleen

Rozmowny

• Moderatorzy lokalni
  • PipPipPipPipPipPip
  • 756 Postów:

Napisany 24 kwiecień 2013 - 11:51

Ja ze swojej strony polecam oprogramowanie chmurowe ATsys.pl

adencja - agencja interaktywna | Projektowanie stron WWW i e-Marketing | biuro@adencja.pl | +48 660-685-064

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników