Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

logowanie usługi Usługa profilów użuytkowników

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 zaba2301

zaba2301

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 06 maj 2011 - 08:41

HELP
Mam na win7 pro. Przy próbie logowania na konto pojawia się komunikat "logowanie usługi Usługa profilów użytkowników nie powiodła się. Nie można załadować profilu użytkownika" .

Czytałem trochę w necie na temat tego błędu i wszyscy każą skasować konto i utworzyć nowe. Niestety taka opcja nie wchodzi w grę bo na tym kompie są dziwne programy o których nie mam pojęcia i za wszelką cenę nie chce usuwać konta. W panelu sterowania nie mogę nawet dodać nowego konta.
Na tym kompie jest jeszcze jedno konto które działa ale nie mam do niego dostępu bo to konto serwisu który instalował specjalny soft i nie dadzą mi hasełka a ich firma jest 150 km od nas i wolę nie wiedzieć ile by skasowali za robotę.
Proszę o jakieś pomysły bez kasowania kont i instalki systemu.

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40294 Postów:

Napisany 06 maj 2011 - 15:08

Skorzystaj z tych porad
Po zalogowaniu nie zapomnij o wykonaniu kopii Rejestru

Linkman M-24

#3 zaba2301

zaba2301

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 06 maj 2011 - 16:39

Nie jest to takie proste. Z opisanej powyżej stronki microsoftu korzystałem już wcześniej. Niestety nie mogę utworzyć nowego profilu a także łatka nie chce działać. tzn. ściągnąłem łatkę ale zainstalować się nie da. Pozostaje metoda nr 1 nie próbowałem.
Komp się niby w awaryjnym trybie odpala ale prawie żadna funkcja odnośnie kont użytkowników po prostu nie działa. Próbowałem także przywracanie kompa do punktów z przed miesiąca i nic. Komunikat że nie może przywrócić punktu przywracania systemu.
Zapomniałem dodać że cała awaria powstała po ostatniej aktualizacji systemu wszystko się zainstalowało krzyknęło że musi zrestartować kompa i koniec. Absolutnie nie żadnego dłubania w rejestrze ani nawet nic nowego nie było instalowane.
Punkt 1 ze stronki sprawdzę w poniedziałek to napiszę(ale jakoś nie wieżę w sukces).

#4 zaba2301

zaba2301

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 10 maj 2011 - 11:30

porada nr1 z tego linku pomogła wielkie dzięki. Co ciekawe cała awaria powstała po zaktualizowaniu systemu. Pobrał sobie aktualizację zresetował się po instalacji i już nie odpalił. Chyba jednak ten nowy system znowu im nie wyszedł :( Temat można uważać za zamknięty.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników