Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Ktory system CRM

• Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 marianna.m

marianna.m

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 22 październik 2015 - 11:45

Z systemów CRM to ja znam 2 firmy, które słyszę ciągle od znajomych ze polecają jest to comarch i sente. Obie chyba z wrocławia

#22 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 26 październik 2015 - 15:36

CRM to macie darmowy - Berberis Minima. Pod wiele stanowisk jest Multiminima. Wersja na jedno stanowisko jest całkowicie darmowa, nawet przy użytku komercyjnym. Sam CRM bogaty, z modułem związanym  z marketingiem, mnóstwem dodatkowych funkcjonalności. Generalnie radzę najpierw poświęcić nieco czasu na test - już sporo informacji na temat systemu pojawiło się na forum.

#23 Rakowiec

Rakowiec

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 29 październik 2015 - 23:12

System CRM to system który powinie znaleźć się w każdym większym przedsiębiorstwie, w wielu z nich dostępna jest wygodna integracja z telefonią. Zapewnia ona szybki dostęp do informacji o Kliencie podczas rozmowy, możliwość wykonywania notatek i pełnej obsługi telefonu z poziomu systemu CRM. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania dowolnego operatora VOIP. Więcej informacji znajdzie na stronie konkretnego system, ale ja ze swojej strony bardzo polecam takie rozwiązanie szczególnie dla większych firm 

#24 Damian63625235

Damian63625235

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 23 marzec 2016 - 16:21

U nas w firmie wykorzystujemy crm system od firmy sente. Generalnie dlatego że znacznie ułatwia nam zarządzanie relacjami z klientem. Mam do dyspozycji wiele różnych analiz i danych dziki którym lepiej możemy dopasować sie do klientów. To tak w telegraficznym skrócie :). Dlaczego akurat ten system ? Ponieważ jeśli chodzi o potrzeby naszej firmy było to optymalne rozwiązanie w stosunku do ceny, generalnie to bardzo indywidualna sprawa dużo zależy od profilu działalności firmy.

#25 Apollyon90

Apollyon90

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 13 kwiecień 2016 - 08:13

Zarządzanie dokumentacją w firmie jest jednym z kluczowych elementów zarządzania całą firmą.

Na Polskim rynku jest bardzo wiele różnych aplikacji wspierających zarządzanie, ale często nie spełniają oczekiwań przedsiębiorcy.

Zachęcam do zapoznania się z aplikacją eDokumenty.

Aplikacja posiada funkcjonalność CRM/BPM/Workflow/DMS

Naprawdę warto się zapoznać i przetestować.
Osobiście widziałem wiele różnych systemów, ale ten przemawia do mnie pod wieloma względami:

-Funkcjonalność

-Elastyczność

-Intuicyjny interfejs 

-Otwartość

- Cena

#26 korter

korter

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 18 styczeń 2017 - 07:37

Potwierdzam tutaj wskazywany system Berberis. Wiadomo, że wiele zależy od tego na jakiej wersji się pracuje, ale ogólnie pod względem funkcjonalności, poziomu zarządzania i obsługi - zawsze na bardzo dobrym poziomie. Są wersje jedno i wielostanowiskowe, a dopasowanie konkretnej zależy po prostu od tego, na jakie funkcje postawicie. U nas aktualnie mamy Minor - mającą choćby funkcjonalności związane ze sprzedażą. Ale to najlepiej porównajcie sobie to wszystko na stronie producenta programu.

#27 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 167 Postów:

Napisany 23 styczeń 2017 - 18:50

A powiedz mi - na tle innych aplikacji jak wypadają te funkcje, które was najbardziej interesują? Bo zakładam, że macie trochę doświadczeń, testowaliście jakieś programy i jesteście w stanie powiedzieć na ten temat trochę więcej, co nie?

#28 korter

korter

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 24 styczeń 2017 - 07:40

Bardzo pozytywnie. Na pewno ja dobrze odebrałem to, że masę zaawansowanych funkcji ukryto pod naprawdę prostym panelem. Bo ja akurat nie miałem jakichkolwiek problemów z obsługą tego. Nie korzystałem z żadnego FAQ, wszystko sam rozklikałem. I jeśli odpalisz wersję demo aplikacji to sami zauważycie pewnie dokładnie to samo. Inne programy jakie przerabialiśmy, wcale tego nie miały.

#29 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 167 Postów:

Napisany 16 luty 2017 - 20:33

Od kilku dni mamy zainstalowaną wersję Minima i rzeczywiście wrażenie robi ona pozytywne. Duży plus za prostotę - nie jest to program wymagający kolejnego pracownika, bo chyba każdego znającego windowsa można na tym przeszkolić - opiera się to na podobnych zasadach. Niby wersja darmowa, a ilość funkcji rzeczywiście znacząca. Co istotne - w każdym przypadku widać zastosowanie. Zobaczymy jak to pójdzie dalej.

#30 korter

korter

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 01 marzec 2017 - 07:48

Prawdopodobnie nawet w dłuższym okresie wam wystarczy. Ale jeśli zauważysz, że czegoś wam brakuje, to już radzę załatwiać temat bezpośrednio z ludźmi od BMS. Opisz funkcje jakiej potrzebujesz, a oni pokażą w której wersji ona jest, albo ewentualnie w jaki sposób najniższym kosztem ją dołączyć do systemu.

#31 Iglowa

Iglowa

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 167 Postów:

Napisany 02 marzec 2017 - 18:52

Tak, wiem. Zastanowimy się nad tym wspólnie po czasie. Do programu ma dostęp w tym momencie wiele osób, a cel jest tylko jeden - więcej punktów widzenia. W tym momencie mam kilka pomysłów na funkcje, których moim zdaniem w systemie rzeczywiście brakuje. A czy uda się je wszystkie wdrożyć, to dopiero się przekonamy.

#32 korter

korter

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 70 Postów:

Napisany 03 marzec 2017 - 07:32

Jakby ktoś nie widział, to tak wygląda okienko programu - powiedzmy, że klasyczne okienko windowsowe, wszystko pod ręką, łatwe do zarządzania.Całość otoczona wszystkimi kluczowymi narzędziami - to najlepiej oceniać na podstawie wersji demonstracyjnej - bez względu na to, jaką wersję będziecie testowali.

ae6baf214f74a9d1443845a31f7a25b1_f930.gi

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników