Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Gdzie robicie zakupy w internecie?

• Please log in to reply
157 replies to this topic

#141 Mandi76

Mandi76

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 24 listopad 2015 - 12:10

Większość zakupów robię w internecie, bo tak jest mi wygodniej. Mam małe dziecko, które często choruje, więc nie wyobrażam sobie objeżdżania z nim wszystkich sklepów stacjonarnych, jakie są mi potrzebne. Dlatego przez ostatnie kilka lat robiłam zakupy głównie w sieci, począwszy od tych meblowych po wyposażenie ogrodu (piękna sprawa, kiedy ciężkie donice są dostarczone na miejsce bez mojej fatygi). Wyspecjalizowałam się również w wyszukiwaniu ofert na wakacje i ferie, te sieciowe mają lepsze ceny.

#142 Kahahahaha

Kahahahaha

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 26 listopad 2015 - 11:42

Ja kupuję przez internet leki i ubrania głównie. Buty muszę przymierzyć, a resztę przy okazji w jakiś centrach. Z aptek to polecam DOZ, bo są na prawdę dużo tańsze leki, czasem nawet o ponad 10 zł.

#143 marecki098

marecki098

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 05 grudzień 2015 - 14:07

Dość często kupuję przez internet przy czym szukam promocji które często się zdarzają w sieci.  Takim sposobem kupiliśmy obrus na święta. Czasem warto trochę dłużej szukać, żeby korzystnie kupić.

#144 Robertt

Robertt

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 18 grudzień 2015 - 09:40

Ja przerzuciłem się na sklep internetowy i kupuję tam środki czystości do domu. Nie muszę jeździć do sklepu i potem dźwigać ciężkich zakupów do mieszkania. Kurier przywozi zamówienie pod drzwi :D  A są tam wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu :)

#145 AnnaMłyniak

AnnaMłyniak

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 28 grudzień 2015 - 11:27

Ja z kolei korzystam głównie z Allegro, ale oczywiście nie wszystkich produktów. Raz zrobiłam zakupy żywnościowe przez internet, ale po raz ostatni, bowiem.. zamówione mleko było rozlane, chleb rozgnieciony, a śmietana przeterminowana. Wolę jednak pójść do osiedlowego sklepu :) Jedynym działem zakupów, jakich nie robiłam i raczej nie będę robić przez internet, są ubrania. Najpierw muszę przymierzyć coś przed kupnem, dlatego taka forma średnio by mi odpowiadała :)

#146 marcino_k

marcino_k

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 28 grudzień 2015 - 12:16

Ubrania zawsze można przymierzyć w sklepie i potem poszukać w sieci - ja tak robię z butami, w sieci można sporo zaoszczędzić!

#147 moros

moros

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 355 Postów:

Napisany 04 styczeń 2016 - 16:38

Większości usług szukam w sieci, cenię sobie porównywarki, ale wiadomo, że wszystko wymaga logicznego podejścia. Nie kupuję na siłę, staram się porównywać stawki w różnych miejscach, szukam kodów rabatowych. I tak udaje się to kupić stosunkowo najbardziej korzystnie.

#148 Kubunia

Kubunia

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 07 styczeń 2016 - 18:29

Ja ubrania, jedzenie i dodatki kupuję w sieci już praktycznie idruchowo. Wchodzę szukam, klikam, jest. Jedynie buty nadal mam to przeświadczenie że muszę przymierzyć.

#149 ozdort90

ozdort90

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 08 styczeń 2016 - 12:43

Przez internet kupuję praktycznie wszystko, poczynając od elektroniki, a kończąc na ubraniach, lekach, czy kosmetykach. Większość zakupów robię na allegro, lub poprzez porównywarki cenowe.

#150 RubasznyJan

RubasznyJan

Rulez

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 29 styczeń 2016 - 14:20

Na Allegro, OLX albo w sklepach, ale przez porównywarki cen.

#151 Balkan

Balkan

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 04 luty 2016 - 18:25

Praktycznie tylko przez Allegro.

#152 maja-s

maja-s

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 22 luty 2016 - 11:29

Mój mąż ''zaraził'' mnie takim kupowaniem przez internet. On, jak to facet , nie lubi chodzić po sklepach i czego potrzebuje, czy to ciuch czy buty kupuję w necie. No i ja ostatnio tez tak robię. Mam nawet taką swoją najlepszą i sprawdzoną stronkę, z której zamawiam, jest to sosimply.pl. Najczęściej właśnie zamawiam buty i zawsze wszystko jest ok. Uważam, że takie kupowanie przez internet jest zaoszczędzeniem cennego czasu i pieniędzy.

#153 Stuudy

Stuudy

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 03 marzec 2016 - 10:25

Dziwne pytanie, przecież większość ludzi którzy potrafią obsługiwać internet wiedzą  że w necie jest dużo taniej i tam robią zakupy. :D

#154 poz74

poz74

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 24 maj 2016 - 12:40

Tak robię zakupy przez internet. Polecam sklep internetowy allinside. Duży wybór.

#155 fauna

fauna

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 06 czerwiec 2016 - 15:33

No to akurat wiadomo, każdy zakup trzeba przemyśleć bez tego ani rusz. No ale można kupić wszystko w necie i to jest najważniejsze. Tylko niektórych za bardzo i tak nie porównasz przykładowo węże pożarnicze. Taki sprzęt to jednak rzadkość

#156 lama1980

lama1980

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 07 wrzesień 2016 - 12:55

Ja w Euro Rtv, na OLX i Allegro.

#157 StudioW

StudioW

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 27 luty 2017 - 17:09

konkurencja jest spora i każdy kto robi częste zakupy przez internet wie gdzie warto a jakie sklepy omijać, to co mnie przekonało to własnie profesjonalizm, rzetelność, różnorodność i dobra cena bo jakby nie było to jeden z ważniejszych aspektów

#158 Portofino

Portofino

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 03 kwiecień 2017 - 11:16

allegro, ceneo, alliexpress, zależy co kupuję. :)

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników