Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Ubuntu (czasami) sie wiesza przy starcie - dlaczego?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 for the greater good...

for the greater good...

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 146 Postów:

Napisany 09 maj 2010 - 22:50

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Ubuntu 8.10. Niestety czasami przy uruchomieniu system się zawiesza tzn. pasek ładowania dochodzi do końca,ekran mignie i tyle czarny screen... pomaga tylko twardy reset i już wtedy jest normalnie, pasek się załaduje, ekran mignie i pojawia się myszka. Dlaczego tak się dzieje??? Nie chciałbym by to wpływało jakoś na "zdrowie" mojego komputera. Mam laptopa ACER Aspire 5730z, miałem już na nim Windows 7, OpenSUSE 11.1 oraz Fedore 12 i wszystko było ok, z tym Ubuntu jakoś dziwnie. Proszę o sugestie.

htcp_zps1abff945.png

#2 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40297 Postów:

Napisany 10 maj 2010 - 03:56

Pobierz najnowszą wersję 10.04 z szybkiego serwera:
http://ubuntu.task.g...releases/10.04/

Linkman M-24

#3 for the greater good...

for the greater good...

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 146 Postów:

Napisany 10 maj 2010 - 08:04

I to pomoze??

Sprawdzałem Ubuntu 9.04 i problem z zawieszaniem sie nie pojawiał ale sam system był bardzo wolny (podobno to normalne dla tego wydania i pomaga dopiero ext4, nie wiem ile w tym prawdy)
Instalowałem także Ubuntu 9.10 tu tez problem z zawieszaniem się nie pojawił, system chodził szybko i sprawnie ale pojawial sie dziwny problem tj. po aktualizacji system uruchamiał się tylko w konsoli.
Postanowiłem wiec wrócić do 8.10 z tym ze myslalem ze na te "zawisy" cos mozna poradzic.
Jeżeli myslicie że na 10.04 wszystko bedzie ok to zastanowie sie nad przeinstalowaniem systemu.

Ten post był edytowany przez Alutka dnia: 10 maj 2010 - 08:12
Nie cytuj posta, który jest bezpośrednio nad Twoim - Alutka

htcp_zps1abff945.png

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników