Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Lineage 2 -Lagi, przycinanie i przycinanie się gry.

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Eph

Eph

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 30 marzec 2010 - 18:10

Logi ze speed testu: w Kbps
Download: 3107/3274/3121/3062
Upload: 112/96/ 112/95

*Kolejne pomiary są oddzielone "/"

Mianowicie internet mam od prywatnego dostawcy który ma łącze od 3 operatorów UPC/ Chello i chyba netia. Ogólnie internet chodzi jak burza, jedynie lineage 2 mi laguje. Mam dziwne wrażenie, że download wypiera z łącza Upload, jest to możliwe? Zawsze gra musi wczytac otoczenie a dopiero potem moge rozpocząć jakąś akcje. Zauważyłem też , że np jak wczytuje filmik z you tuba to kreska postępu nie idzie równo tylko czasem się przycina. Co oczywiście nie jest odczówalne w żaden sposób przy takiej prędkości łącza.

Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązac ten problem? Potrzebujecie jakichś logów? pingów, czegokolwieg...?

Serwer nazywa się l2 Dex także, raczej nie stoi na byle czym Odnośnie lagów i doczytów. Mam np sytuacje, gdy wchodze do miasta gdzie jest sporo ludzi, nie moge się poruszyć ani wykonać żadnej akcji, nie wczyta mi się nawet mojego equpimentu/skili dopóki nie wczyta mi każdego gracza w danym mieście/siege itd.
Napewno nie są to warpy od komputera, chodź miałęm przez chwile cień wątpliwości i zrobiłem formata i nie dało to żadnego rezultatu.
Komp:
Qore Quad 8800 4x 2.4 Ghz
GTX 260 (grafa)
4 GB ramu

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników