Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Wlasny biznes - kilka pytan

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 Ajlar

Ajlar

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 13 Postów:

Napisany 07 czerwiec 2016 - 22:24

A czytales moze poradnik ********* [reklama]  - wg mnie dla poczatkujacego - jak znalazl. Przystepnie opisany, ale rzetelnie. Na tej samej stronie mozna rowniez znalezc inne poradniki rowniez w formie 6 krokow.

#22 Emilik

Emilik

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 13 styczeń 2017 - 11:42

Ja przed otwarciem swojego biznesu zastanawialem sie w którym banku wziąć kredyt. każdy ma inne warunki, a wiadomo, że człowiek chciałby jak najlepszy. Szukałem w internecie informacji na ten temat i natknąłem sie na fajny blog finansowy ********* [reklama] gdzie jest ranking kredytow gotówkowych. Bardzo mi pomógł w znalezieniu najlepszego kredytu na firmę!

#23 Smerfetka_mała

Smerfetka_mała

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 23 styczeń 2017 - 10:59

Ja się zastanawiam nad rozwojem firmy i poszerzeniem handlu na rynki wschodnie. Jeśli się zdecyduję to pomoc zlecę firmie  ********** [reklama] która tego typu usługami się zajmuje. 

#24 BlackBee

BlackBee

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 45 Postów:

Napisany 26 styczeń 2017 - 19:24

Ważna jest pieczątka. Jeśli komuś zależy na czasie to zdecydowanie najlepiej zamówić na ************ [reklama]. Mi przyszła w 24h bez żadnych problemów, także wszystko sprawnie i na czas.

#25 Fook

Fook

Początkujący

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 77 Postów:

Napisany 15 marzec 2017 - 10:47

Trzeba też pomyśleć nad ładnymi zdjęciami w sklepie internetowym. Warto by wynająć profesjonalnego fotografa do zrobienia fajnych zdjęć naszym produktom. Jestem z nich strasznie zadowolony.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników