Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Jak zmienić ustawienia routera

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 kzysek0114

kzysek0114

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 30 styczeń 2009 - 17:45

Mam podpisana nowa umowe z neostrada wiadomo nowe haslo, login, inna szybkość w tej chwili router nie dziala tzn. nie ma internetu nie moge sie dostac do ustawień na starym adresie. Co zrobić aby się dostać do konfiguracji sprzętu, pod jaki adres wejść router . Bardzo proszę o pomoc i wszystkim wielkie dzięki :D

#2 hatanek

hatanek

ostatnio smutniejszy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3339 Postów:

Napisany 30 styczeń 2009 - 17:48

raz: fusy sie skonczyly, wiec nie wiem jaka instrukcje Ci dac w sieci.
dwa: poszukaj tej instrukcji w pudelku i zresetuj router przyciskiem reset.
trzy: zapoznaj sie z zasadami tego dzialu.
www.google.pl LUDZIE TO NIE BOLI POMYSLEC I WPISAC PROBLEM, SERIO MOWIE w sensie pisze...
Nie będę pisać "krok po kroku", komputer wymaga czasem pomyślenia, jeśli używasz go od ponad roku a jedyne co potrafisz zrobić na nim to włączyć film, empetrójke i zalogować się na naszą klasę to oddaj go biednym, są ludzie, którzy wykorzystają go lepiej. Nie lubię dzieci neostrady, nie lubię jak na końcu zdania oznamiającego stawiasz "????", nie znoszę jak odpowiedź na Twoje pytanie, dokładnie tak jak je zadałeś, wpisana w google, daje odpowiedz w pierwszym linku. Nie odpowiem na pytanie jeśli nie jesteś w stanie określić czego chcesz i jaki posiadasz sprzęt. Nie ośmieszaj się swoją sygnaturka i wypisywaniem w niej wszystkiego [ z błędami w języku angielskim i polskim ], co posiadasz w pokoju czy domu, nas to naprawdę nie obchodzi, że masz 2 laptopy z celeronem, wieże daewoo i telewizor marki Zyzol. Jeśli musisz, wpisz tam sprzęt warty tego.

#3 kzysek0114

kzysek0114

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 30 styczeń 2009 - 18:32

Jak zresetuje ustawienia to rozprogramuje router a wtedy to on wogole nie bedzie dzialal, ja go programowac go nie umiem zrobił mi to gość za 7 dych chcem tylko niektore rzeczy zmienic w ustawieniach ale nie wiem jak tam wejsc wczesniej wpisywalem ip logowalem sie i mialem wszystkie ustawienia...

#4 hatanek

hatanek

ostatnio smutniejszy

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3339 Postów:

Napisany 30 styczeń 2009 - 19:10

uruchom => cmd => ipconfig i masz ip bramy, z nim sie łączysz chcąc podłączyć sie z roterem przez przegladarke.
www.google.pl LUDZIE TO NIE BOLI POMYSLEC I WPISAC PROBLEM, SERIO MOWIE w sensie pisze...
Nie będę pisać "krok po kroku", komputer wymaga czasem pomyślenia, jeśli używasz go od ponad roku a jedyne co potrafisz zrobić na nim to włączyć film, empetrójke i zalogować się na naszą klasę to oddaj go biednym, są ludzie, którzy wykorzystają go lepiej. Nie lubię dzieci neostrady, nie lubię jak na końcu zdania oznamiającego stawiasz "????", nie znoszę jak odpowiedź na Twoje pytanie, dokładnie tak jak je zadałeś, wpisana w google, daje odpowiedz w pierwszym linku. Nie odpowiem na pytanie jeśli nie jesteś w stanie określić czego chcesz i jaki posiadasz sprzęt. Nie ośmieszaj się swoją sygnaturka i wypisywaniem w niej wszystkiego [ z błędami w języku angielskim i polskim ], co posiadasz w pokoju czy domu, nas to naprawdę nie obchodzi, że masz 2 laptopy z celeronem, wieże daewoo i telewizor marki Zyzol. Jeśli musisz, wpisz tam sprzęt warty tego.

#5 kzysek0114

kzysek0114

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 30 styczeń 2009 - 19:45

Nic nie pomaga wrzucam ip i nic nie ma wogóle neta router jest na starych ustawieniach szybkosc to 100 mb chociaz mam teraz 1024 na modemie z neostrady chodzi net dobrze dodam jescze ze na routerze nie swieci sie dioda PPP ja na tym sie nie znam i kompletnie nie mam pojecia co zrobić

#6 kzysek0114

kzysek0114

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 01 luty 2009 - 14:11

Powie mi ktoś jak zrobić to krok po kroku będe bardzo wdzięczny :D

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników