Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Odblokowanie konta Administratora

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Beniek

Beniek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 12 styczeń 2009 - 22:56

Witam. Mam powazny problem probowalem chyba juz wszystkiego. Kolezanka na swoim komputerze zainstalowala podobno jakiegos antywirusa czy cos takiego i nagle po ponownym uruchomieniu komputer zaczal sie domagac HASLA ktore nigdy wczesniej nie bylo ustawiane itp.
Nt Password wydawal mi sie super programem ale to jest dysk SATA i nt password nie wykrywa nic. Są jeszcze inny ciekawe programy jak np ophcrack-xp-livecd-2.1.0 ale zamiast ukazania sie tego co powinno to caly czas wyskakuje mi jakis Caldera DR DOS ;/ a mialo byc juz dobrze;/ Dodam ze ten dysk mam u siebie podlaczony do mojego komputera i mam dostep do plikow na tym dysku. Mam dostep rzecz jasna do pliku SAM. Co z nim zrobic? slyszalem ze da sie to jakos rozszyfrowac ale nie daje rady i za duzo roboty. Chcialem go usunac albo podmienic ale tez nie da rady bo po usunieciu w ogole sie nie chce wlaczyc WIN na tym dysku. Wiem ze jest jeszcze FORMAT partycji systemowej ale to nie jest dobre rozwiazanie raczej. PROSZE O POMOC bo wypróbowalem juz chyba wszyskto;/

#2 sacz36

sacz36

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 200 Postów:

Napisany 12 styczeń 2009 - 23:49

Active Password Changer powinien ci pomóc.

#3 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40291 Postów:

Napisany 13 styczeń 2009 - 04:55

zaloguj się wg porad, potem utwórz swoje hasło hasło:
http://support.micro...?...b;pl;321305

Linkman M-24

#4 Beniek

Beniek

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 13 styczeń 2009 - 06:18

Active Password Changer tez sie wydaje super cacy ale po zgraniu na plyte i bootowaniu z niej podczas startu windowsa nie wyskakuje mi nic innego jak Caldera DR-DOs ;/;/
caly wpis konczy sie [DR-DOS]A:
A podczas postepowania wg instrukcjii ze strony microsoftu podczas wciskania CTRL+ALT+DELETE wcale nie wyskakuje to okno o ktorym jest mowa

#5 sutter

sutter

www.google.pl

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 17 styczeń 2009 - 00:18

Może podłączenie dysku do innego kompa i użycie programu saminside coś pomoże.
|E8400 @ 4Ghz E0 + Thermalright TRUE Black 120|P5Q Deluxe|2x2GB Patriot Viper 1066Mhz|Sapphire Radeon HD4870x2|SB X-Fi|
|Seagate 500GB+Seagate 200GB+WD 500GB SATAII|Plextor 716a|BeQuiet Dark Power Pro 650W|Zalman GS1000+5xNoiseBlocker|
|Logitech Elite Keyboard, G5, QuickCam STX|SteelPad 3s|Epson Stylus Photo PX700W|PQI U339pro 4GB|Linksys WAG54G2|Vista Ultimate 64bit|

|LCD TV Samsung LE32A656 full hd|Yamaha RX-V861|Yamaha CDX-930|Pioneer DV-410V-K|Jamo PPL 5.1 E680 + SUB200|
|Klotz LaGrange|Alphard Da Vinci|

Strzelasz czasem? http://www.strzelnicastarych.pl/

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników