Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Drukarka Wifi do domu

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 e-lexus

e-lexus

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 19 październik 2008 - 15:27

Witam, potrzebuję dobrą drukarkę atramentową do domu. Po pierwsze musi mieć WIFI i konfiguracja tego żeby była prosta i szybka. Posiadam w domu dwa laptopy które łączą się przez wifi z routerem, zabezpieczenia WPA i filtr po Mac adr. Jednym słowem aby nie było tu problemu w ustawieniach. Simply chce ją wcisnąć na półkę i podłączyć jedynie do prądu a cała łączność ma iść po wifi. Bez żadnych print serverów. Po drugie eksploatacja tania ;p . Na pewno nie będę korzystał z niej do druku zdjęć itp. Głównie tekst, czasami jakąś grafikę ale to drugorzędna potrzeba, ba wątpię że skorzystam z takiej opcji częściej jak raz na kilka miesięcy. Proszę o doradzenie mi modelu tak do 500 zł , najlepiej jak znajdzie się coś poniżej 300 . Z góry dzięki za wszelkie info.

#2 wendelin

wendelin

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 35 Postów:

Napisany 21 październik 2008 - 09:19

cześć
<h1 class="header">Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark - X5075 </h1>
to urządzenie mogę Ci spokojnie polecić.Każdy kolor osobno co powoduje duże oszczędności podczas drukowania i bardzo dobra jakość druku.Widziałem ją w cenie 257,00 brutto na ceneo.Wpisz kod drukarki X5075

#3 e-lexus

e-lexus

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 21 październik 2008 - 11:47

znalazłem taki model Lexmark X4875 . Lepszy czy gorszy od tego co podałeś ? kosztuje około 300 zł.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników