Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

Proces bezczynności systemu i 100% zurzycia procesora

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 bynus1

bynus1

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 276 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 17:47

Witam

Mam problem taki jak w tytule proces bezczynności systemu obciąża mi procka na 100% tak ze czasami sie nie da nic zrobić czy jest na to sposób czy da sie to jakos wyłączyć ?? Czy ratuje mnie tylko przywrócenie systemu ??

Prosze o pomoc

#2 Devastation

Devastation

Ale... Ale, że o co chodzi?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2391 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 19:07

O ile dobrze wiem, to ten proces ma właśnie tyle zajmować proca. Jeśli uruchomisz jakiś program to proces odda zasoby temu programowi. Mogę się mylić, ale uważam, że ne tym razem.
Norbert
Sprzedam SE k550i, kolor biały, w bdb. stanie, możliwość wgrania softu od w610
Kupię Samsunga i5700 Galaxy, koniecznie w wariancie z zielonym tylnym panelem lub coś podobnego o ciekawym designie.

#3 badIIQ

badIIQ

Super User ;)

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPip
  • 990 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 19:50

Dokładnie, proces bezczynności informuje ile procet jest nie wykorzystywane w danej chwili. Więc to, że nic nie możesz zrobić wiąże się z czymś innym /robak/wir/spyware/ wklej loga z hijackthisa

#4 wirtualjack

wirtualjack

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 361 Postów:

Napisany 11 luty 2008 - 22:43

Miałem ten sam problem jak mi się płyta sypała. Po restarcie komputera wszystko było ok lecz tylko na chwile. Nie jestem pewny lecz może zwrócisz uwagę na ten aspekt. Pozdrawiam :)
"Wołać będą mordować i spuszczą psy wojny"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Core 2 Duo E4600 @ 3,16 || Gigabyte N650iSLI DS4 || Power Collor Radeon HD 4870 DDR5 512MB || OCZ nVidia 4GB DDR2 2X2GB PC2-6400 DDR2-800 || Samsung HD501LJ 500GB ( SATA ) || OCZ ModXStreme PRO 600W || Samsung L32 + 2x Siemens L20T-1ECO || Windows 7 ||
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wirtualjack@interia.pl

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników