Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
- - - - -

Ortograficzny Słównik Języka Polskiego

• Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
6 replies to this topic

• Goście

Napisany 29 grudzień 2007 - 19:55

Dostałem "od św. Mikołaja" Ortograficzny Słownik Języka Polskiego (wydanie książkowe) i do niego Płytę ze Słownikiem Multimedialnym. Niestety, aby uruchomić go trzeba wkładać płytę do napędu. Próbowałem kopiować pliki na dysk, ale gdy odpalam Słownik wyskakuję okienko "Niemożna uruchomić programu gdyż ta kopia jest nielegalna" czy coś w tym stylu. Może zrobić obraz płyty? Co zrobić żeby ten słownik uruchamiał się z dysku? Dodam że niema on możliwości instalacji z menu, które się wyświetla przy otwarciu płyty. I O CRAKU NAWET NIE CHCĘ SŁYSZEĆ ANI NIE CHCĘ TAKIEGO WIDZIEĆ!!!

-------------------------

podbijam
Edit: nie scaliło się? Dziwne. Ten post można usunąć jak nie da się go scalić z poprzednim.

• Goście

Napisany 11 styczeń 2008 - 16:02

Podbijam. Chyba jednak nikt nie zna odpowiedzi.

#3 piotrus_b

piotrus_b

One pendrive to rule them all...

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6105 Postów:

Napisany 11 styczeń 2008 - 16:06

Widać producent tego cudu był tak "dalekowzroczny", że zdecydował że napęd CD masz tylko po to, żeby jego matołkowaty program mógł sprawdzać swoją legalność.
Nie istnieje w zasadzie legalna metoda obejścia takiego zabezpieczenia.
Pozostaje opisać idiotyzm producenta na forach internetowych i żyć z tym dalej.
Piotr

Athlon II 245, MSI NF750-G55, 2GB GoodRam DDR3 1333MHz, Samsung F3 500GB, Fortron FSP400-60GHN 400W

IBM Lenovo IdeaPad Y560, i5-450M, 4GB RAM, 500GB, 15,6'', HD5730, Lucid Lynx

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#4 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • 5481 Postów:

Napisany 11 styczeń 2008 - 17:23

Może zrobić obraz płyty? Co zrobić żeby ten słownik uruchamiał się z dysku?

Może stwórz obraz płyty jakimś programem, któy potrafi kopiować zabezpieczone krążki, a następnie uruchom obraz przez Daemon Tools. Dodam, że ten program potrafi emulowac zabezpieczenia, któe pierwotnie znajdują się na oryginalnej płycie, więc czasami to pomaga (oczywiście nie radzi sobie ze wszytskimi rodzajami zabezpieczeń).

Oczywiście wyżej opisana metoda jest legalna, jeżeli posiada się oryginbalną płytę z programem/grą.
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

• Goście

Napisany 11 styczeń 2008 - 17:45

Oczywiście że posiadam oryginał. Czyli legalnie biorę się o robienia obrazu wirtualną nagrywarką. A czy mogę też tak zrobić z PES 2008 ? Dzisiaj kupiłem, i nie chcę płyty zniszczyć.

#6 Red-Angel

Red-Angel

Pan życia i śmierci

• Forumowicze
  • 5481 Postów:

Napisany 11 styczeń 2008 - 17:57

Możesz tak zrobić z dowolnym programem, któy posiadasz legalnie (masz oryginalną płytę). Jest to rodzaj wersji zapasowej. Nie mozesz w tym samym czasie korzystać z tej gry na innym kompie, ale takie "szczegóły" masz opisane w licencji konkretnego programu.
Intel Q6600 2,4GHz @ 3,00GHz + BOX // MSI P35 Neo3-F // 2x1GB KingMax DDR2 // EVGA e-GeForce 8800GT 512MB // Seagate 500GB // Seagate 20GB // NEC DVD-RW // WinFast DTV1800H // Rasurbo DLP 535 // LCD LG Flatron L225WT// Logitech G7 - moja recenzja // Microsoft Sidewinder X8 // MS Windows Vista Home Premium 64bit

redakcja_forum
:"Dbamy o jakość komunikacji w Internecie pielęgnując społeczności, by głos użytkownika miał znaczenie." - Wy se kpicie, czy naprawdę w to wierzycie?

• Goście

Napisany 11 styczeń 2008 - 18:25

Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników