Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
- - - - -

wzory odwołań od wyroku sądu rejonowego

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 chmielum

chmielum

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 12 wrzesień 2007 - 18:11

Pilnie potrzebuje wzorów odwołań od wyroku sadu lub decyzji administracyjnych.
Jakby ktoś miał linki do stron gdzie takie wzory moge znaleźć to byłabym wdzieczny
Szukam, ale cos trudno mi cos takiego znaleźć, a moze zadaje niewlasciwe pytania panu google

• Goście

Napisany 12 wrzesień 2007 - 18:20

Ale coś konkretnego? W przypadku prawa administracyjnego wystarczy kartka z oznaczeniem niezadowolonej strony i tekstem "nie podoba mi sie". A w przypadku postępowań sądowych możliwości jest multum. Jeśli potrzebujesz jakichś szerszych opracowań, to można skorzystać z programów prawniczych (dostępne w niektórych większych bibliotekach), lub po prostu przejść się do bardziej wyspecjalizowanej księgarni i zakupić odpowiednie opracowanie.

#3 chmielum

chmielum

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 12 wrzesień 2007 - 18:35

Niestety problem w tym, ze na szukanie po ksiegarniach nie ma zabardzo czasu. Dotyczy to postępowania karnego, a konkretnie chodzi o wykroczenie. Dokładniej o art. 119 § 1 na podstawie tego artykulu zostal wydany wyrok, ograniczenie wolnosci i odbycie pracy spolecznej tj. 20 godzin. Mnie chodzi tylko o to, aby napisac stosowne odwołanie/sprzeciw/apelacje od orzeczenia sadu, aby karę ograniczenia wolnosci zamieniono na karę grzywny. Chcialam wzor podobnego pisma, jak powino wyglądac. W internecie owszem mozna znalezc, ale wiekszosc jest płatna, a te które są dostępne nie bardzo odpowiadają zaistnialej sprawie.

#4 bugatii

bugatii

Adept

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26 luty 2008 - 20:21

Pomoże ktoś mi napisać odwołanie od zapłaty na rzecz skarbu panstwa :blush: otóż mam do zapłaty kwote na podstawie art.627kpk zasądza od oskarżonego na rzecz skarbu panstwa kasa sądu rejonowego w ..... koszty sądowe w kwocie ...

#5 Gośćkasia_*

Gośćkasia_*
  • Goście

Napisany 07 styczeń 2012 - 13:22

potrzebuje wzór na odwołanie się ze sprawy w sądzie

#6 repylek

repylek

Very Lazy Cat

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 40294 Postów:

Napisany 07 styczeń 2012 - 15:54