Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 5 Głosów

PS3, Xbox 360, Wii... plotki, mity i fakty.

• Please log in to reply
5227 replies to this topic

#101 ghost05

ghost05

dx_xb

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 239 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 17:04

Dobra wy tak nawijacie o ścigankach a ja mam pytanie dotyczące strzelanek. Jak wy gracie w np. Rainbow Six Vegas albo COD3?? Ja sobie tego na padzie nie wyobrazam zwłaszcza po zagraniu w SA u kumpla. Jest w tych grach cos na kształt auto celowania jak to było w starym dobrym Syphon Filter na PSX??

I jeszcze jedno: widziałem na allegro taki sprzecik do X360 do którego można podłączyć klawiature i mysz i zastanawiam sie czy to działa.
Komp1:Lenovo Ideapad Y550 (240m- 1 GB DDR3, P7450- 2.13 GHz, 3 GB DDR3)
Dodaj obrazek

#102 Azazel-44

Azazel-44

Devil Never Cry... :)

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 400 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 17:13

Klawiatura i mysz działa w X360 na pewno http://pclab.pl/news23548.html . A co do tych strzelanek na padzie to porypana sprawa bo gra nie ma zadnego auto celowania, celownikiem sterujesz za pomocą analoga a za chodznie odpowiada któryś z przycisków.
[b]Panasonic 42G30E, Xbox Cristal, Xbox 360 Elite, PS2 Silver, PS3 80 GB Grubasek :)

#103 GośćPrzemoST06_*

GośćPrzemoST06_*
  • Goście

Napisany 24 sierpień 2007 - 17:31

Ja tam wole pada, niż klawe + mysz :) W Unreal'a Tournament na Dreamcascie ciacham jak i w Quake III Arena i jest spox. Ja tam wole pady i mi się na nich extra gra nawet w strzelanki, kwestia gustu i przyzwyczajenia ;)

#104 Daniopeel

Daniopeel

Rossoneri FTW!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2744 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 17:33

Azazel, mam CoD'a 3 i jest tam autocelowanie :) na szczescie nie jest przez to az tak znowu latwo, bo za latwo tez nie moze byc. ja zanim kupilem x'a, bylem zielony, jezeli chodzi o granie na padzie w fps'y. na szczescie wystarcza dwie godzinki gry, zeby sie zaaklimatyzowac, wiec ze strzelankami na konsolach na prawde nie ma zadnego problemu.

Ja tam wole pada, niż klawe + mysz W Unreal'a Tournament na Dreamcascie ciacham jak i w Quake III Arena i jest spox. Ja tam wole pady i mi się na nich extra gra nawet w strzelanki, kwestia gustu i przyzwyczajenia

to nie jest kwestia gustu i przyzwyczajenia, bo jezeli chcesz grac po sieci, to pada mozesz chowac do szuflady. najwiekszy internetowy lamus pojedzie cie za pomoca klawki i myszki.
Dodaj obrazek

#105 GośćPrzemoST06_*

GośćPrzemoST06_*
  • Goście

Napisany 24 sierpień 2007 - 17:40

Hehe, tu to masz racje :) Ja to jak grałem na DeCku przez neta to DC vs DC, czyli był pad kontra pad. :) No na padach to sie przez neta nie pogra, bo tak jak pisałeś nawet mega lamer może pokonać użytkownika pada :)

#106 Azazel-44

Azazel-44

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 400 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 19:33

Macie coś do lamerów ja nim jestem ?? hehehe :P, nie a tak na prawdę to jestem raczej pctowcem i cięzko mi przeskoczyć z konfiguracji mysz+klawiatura, ma sie te nawyki ;). Daniopeel nie wiem jak jest w COD 3 nie mam tej gry, w strzelanki jakie miałem przyjemność grać nie miały takiej opcji. :(
[b]Panasonic 42G30E, Xbox Cristal, Xbox 360 Elite, PS2 Silver, PS3 80 GB Grubasek :)

#107 Daniopeel

Daniopeel

Rossoneri FTW!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2744 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 20:41

uwielbiam fps'y. pierwszy komputer dostalem w wieku 6 lat i juz zaczalem pykac w Quake'a. pozniej przyszedl HL i reszta hitow. 3 lata temu zaczalem grac w Enemy Territory, gram do dzis. klawiatura i myszka to moj chleb powszedni. mimo wszystko, wcale nie trudno mi bylo oswoic sie z padem. tym bardziej, ze, jak juz mowilem, w next-genowych fps'ach jest autocelowanie, w dodatku wywazone idealnie. nie jest ani za latwo, ani za trudno :)
Dodaj obrazek

#108 Azazel-44

Azazel-44

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 400 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 20:50

W moim przypadku jest inaczej, głupio to zabrzmi ale np jak grałem w takiego BLACK w ekstremalnych sytyłacjach nieświadomie puszczałem pada jedną ręką i odruchowo szukałem w poblizu myszki :D. Ja zawsze preferowałem na PC Unreal Tournament , Counter strike'a i oczywiście gre którą uwielbiam ponad życie HL2. :)

#109 GośćPrzemoST06_*

GośćPrzemoST06_*
  • Goście

Napisany 24 sierpień 2007 - 21:05

Ja zawsze preferowałem na PC Unreal Tournament , Counter strike'a i oczywiście gre którą uwielbiam ponad życie HL2. :)

Człowieku, jak ja kocham Unreala Tournament! Pierwsza część jest najlepsza! Popykamy? :D Dawno nie grałem przez neta na kompie :)

#110 Azazel-44

Azazel-44

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 400 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 22:12

O kurde jak ja bym sobie zagrał w starą jedyneczkę UT. Niestety już jej nie mam :( :( :( :( :( pożyczyłem kiedyś kumlpowi a ten dupek tak mi ją porychał ze teraz płytka dekoruje mi pokój, wisi sobie ładnie na ścianie :), skoro jesteśmy w tym temacie nie wiesz moze gdzie mozna ją kupić, ale samą jedynkę nie chce Anthology wole zbierać kasę na gry do ps2 jedynie bym sie skusił własnie na jedynkę ale nie moge nigdzie znaleść :(., na Allegro wystawiają ciągle w wersji na ps2.

#111 Daniopeel

Daniopeel

Rossoneri FTW!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2744 Postów:

Napisany 24 sierpień 2007 - 23:33

chetnie przylacze sie do gry, bo tak sie sklada, ze mam gdzies UT :) ale jak cos, to przenosimy rozmowe na gg, bo OT sie male robi.
Dodaj obrazek

#112 GośćPrzemoST06_*

GośćPrzemoST06_*
  • Goście

Napisany 25 sierpień 2007 - 10:22

Hehe to zapodajcie wasze gadulce :) mój numerek to 7131187 :) a może tak pograć na wersji Demo narazie? :) Powinno działać i jak narazie na zaspokojenie wystarczy :D co wy na to? :D

#113 Azazel-44

Azazel-44

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 400 Postów:

Napisany 25 sierpień 2007 - 14:52

Spoko dawaj linka na wersję demo :) moj nr gg to 2427454. A tu coś dla śmiechu :D http://pl.youtube.co...h?v=OZJw9sbOTsc

#114 GośćPrzemoST06_*

GośćPrzemoST06_*
  • Goście

Napisany 25 sierpień 2007 - 17:08

No to robimy partyjeczke :D Daniopeel, przyłaczasz się jednak? :) Demko powinno przez net'a zadziałać ;)

Demko Unreal'a Tournament - 53 mb

#115 Daniopeel

Daniopeel

Rossoneri FTW!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2744 Postów:

Napisany 25 sierpień 2007 - 17:26

dobra panowie, moje gg - 4249757 :)

teraz juz na prawde skonczmy tego offtopa, bo dostaniemy procenty.
Dodaj obrazek

#116 GośćPrzemoST06_*

GośćPrzemoST06_*
  • Goście

Napisany 26 sierpień 2007 - 09:49

Jaki wyczesany filmik :lol2: kozactwo :lol2: najlepszy był xbox :lol2: :lol2: :lol2: Azazel, piFFeczko 4 u :kufel:

A propos tematu, co sądzicie o Nintendo Wii? Warto kupować? :)

#117 Daniopeel

Daniopeel

Rossoneri FTW!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2744 Postów:

Napisany 26 sierpień 2007 - 10:20

jezeli chodzi o Wii, to grafika odstaje od x'a i PS3, ale podobno to wymyslne sterowanie daje duuzo frajdy. jezeli wiec nie zalezy ci na wodotryskach w grafice, a chcesz sie troche powyginac na boki, to Wii jest dla siebie ;)
Dodaj obrazek

#118 GośćPrzemoST06_*

GośćPrzemoST06_*
  • Goście

Napisany 26 sierpień 2007 - 10:24

Mi na grafice nie zależy :) Super mi się gra na Dreamcascie i nie narzekam na grafe bo jest na przyzwoitym poziomie ;) A co do Wii, właśnie się zastanawiam nad nim, czy zbierać czy nie :) Są jakieś fajne tytuły na Wii? A propos graficzki, Wii ma ładną graficzke :) Widziałeś Red Steel na żywo? :D

#119 Azazel-44

Azazel-44

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 400 Postów:

Napisany 26 sierpień 2007 - 10:27

Jak Tafi2 napisał "Wii wspaniała konsola nie zaprzeczę ale nie ma na nią poważnych tytułów, bardziej takie "popierdólkowate" gry które świetnie sprzedają się w kraju Kwitnącej Wiśni ale nie w Europie, ogólnie to jest konsola idealna na "Thirdparty" do zabawy z przyjaciółmi, na rożne imprezy, jak sie gra samemu to już traci swój urok." moim zdaniem miał racje Wii to jedynie dobra konsolka na jakieś balety :). Zresztą o Wii właśnie dosyc było pisane w wątku "Kilka pytan do PS3" Pozdro

#120 tafit2

tafit2

Jump In!

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3563 Postów:

Napisany 26 sierpień 2007 - 17:05

Ja o Wii myślałem na poważnie zanim jeszcze ukazało się PS3 i X360 ale na dłuższa metę by nie dało rady, czuł bym głód prawdziwego giercowania po pewnym czasie :D Narazie u mnie priorytet to PS3 a o Wii pomyśli się jak cena spadnie, bo jest zdecydowanie za wysoka jak na możliwości, żeby przynajmniej DVD Video odtwarzała :?

Dodaj obrazek

A64 X2 EE 5400+ BOX | GA-M61PME-S2 | 2x1GB | 9600GT | 160GB | LG H44N | Chieftec 350W | Phillips 190C1SB

Mobilnie: Netbook Samsung N130 | HTC Kaiser (ROM: WM6.1 build.3.28.405.0) + Kingstone 2GB microSD

Sony PlayStation 2 Slim SCPH-90004 CB + Toshiba Regza 22AV733 HD Ready

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników