Skocz do zawartości

Close Open
Close Open
Zdjęcie
* * * * * 1 Głosów

Lokalizacja telefonu komórkowego

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 kris_eu

kris_eu

Bywalec

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 448 Postów:

Napisany 29 lipiec 2007 - 15:38

Chciałbym się Was spytać, czy znacie może jakąś stronę na której pokaże mi gdzie znajduje się dana osoba. Z tego co szukałem w internecie to jest taka strona (polska), która lokalizuje telefon, ale tylko w sieci Era i to za opłatą. Chodzi mi o to, aby pokazało mi lokalizacje telefonu w sieci orange albo plus bez żadnych opłat. W orange jest taka usługa, ale znowu osoba "poszukiwana" niestety dowiaduje się o lokalizowaniu jej i musi wyrazić na to zgodę. Za pomoc z góry dzięki :)
gg: 10566080

#2 jotgie

jotgie

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3700 Postów:

Napisany 29 lipiec 2007 - 17:59

Nie ma takiej możliwości. A Ty chciałbyś, by bez Twojej wiedzy ktoś wiedział, gdzie się znajdujesz (jeżeli masz telefon przy sobie)!?

PS. Takie możliwości są w telefonach służbowych - tylko szef (lub upoważniona osoba) ma dostęp do haseł, konfiguracji i w ogóle zarządzania telefonami pracowników. Więc może bez wiedzy pracownika włączyć taką funkcję.
Dodaj obrazek

• Goście

Napisany 20 maj 2008 - 15:05

Mam pytanko zginął mi ostatnio telefon i nie mogę się dodzwonić na numer włącza się poczta.....
czy jest jakaś możliwość namierzenia tego telefonu???
bardzo mi na tym zależy rodzice jeszcze nic nie wiedzą a do końca umowy w mix plusie zostały mi 3 czy 4 doładowania
Bardzo mi na tym zależy
PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 shark61

shark61

ludojad?

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4400 Postów:

Napisany 20 maj 2008 - 15:33

ale tylko w sieci Era i to za opłatą.

To też do końca nie jest prawdą. Osoba, którą chcemy zlokalizować musi wyrazić zgodę na to.
Jeśli nie zrobisz nic, żeby było lepiej, to na pewno będzie gorzej. // "...Tak dalece jak to możliwe, nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego, co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść..."
Dodaj obrazek

#5 monika006

monika006

Entuzjasta

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1695 Postów:

Napisany 20 maj 2008 - 16:14

Znalazłam coś takiego na ere ale czy działa niewiem ... KLIK

#6 a123456789b

a123456789b

Uczestnik

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 240 Postów:

Napisany 21 maj 2008 - 00:39

ludzie,żeby zlokalizować kogoś bez jego zgody są 2 możliwości:
a)macie rodzinę gdzieś "wyżej" u danego operatora
B) nakaz sadowy

z osobami prywatywni operatorzy nie współpracują w ogóle

-----------------------------------------------------------------------
a co do kradzieży telefonu to:
zgłoś sprawę na policje(zabierz ze sobą legitymacje/dowód osobisty/paszport oraz umowę kupna telefonu na której jest IMEI)
jak już będziesz miał papier od nich(nie pamiętam jak to sie tam nazywa :D )
idziesz do swojego operatora i on blokuje dany telefon na podstawie IMEI we wszystkich sieciach w Polsce

#7 elkoron

elkoron

Kandydat

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 Postów:

Napisany 22 maj 2008 - 11:28

hmm fajny by byl taki gadzet do lokalizacji telefonow komorkowych, mozna by kazdego namierzyc bo prawie kazdy ma w dzisiejszych czasach telefon hehe

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników